Tak rósł biust Rozenek. Są obawy, że teraz WYBUCHNIE [GALERIA]

2020-08-07 10:55 doll
Tak rósł biust Rozenek
Autor: Instagram/AKPA Tak rósł biust Rozenek

Małgorzata Rozenek (42 l.) niemal od razu po urodzeniu trzeciego dziecka zaczęła walczyć o szczuplejszą figurę. Wszystko relacjonuje na Instagramie, a tam uważni fani wytykają jej każdy dodatkowy kilogram. Ostatnia gorąca dyskusja wywiązała się na temat biustu Małgorzaty...

Wiadomo, że nie ma takiej rzeczy, na której nie zarobiłaby Małgorzata Rozenek. Żona Radka Majdana to dziś najpotężniejsza polska celebrytka, która razem z mężem i trójką synów tworzy gigantyczną markę, z którą chcą współpracować najwięksi. Gosia postanowiła też zarobić na odchudzaniu po ciąży. Znając jej luźne i bezkompromisowe podejście do życia, będzie to niezły hit, podobny pewnie do nauki jazdy samochodem, którą pobierała swego czasu Edyta Górniak.

Być może Małgorzata Rozenek zrzuci tyle kilogramów, że odchudzi też biust. Ten, zdaniem fanów, zaczął przybierać monstrualne rozmiary i istnieje obawa, że "wkrótce wybuchnie". Faktycznie, kiedyś nie był tak imponujący. Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek wykonane "na salonach" są datowane na połowę lat dwutysięcznych, gdy Gosia była jeszcze żoną Jacka Rozenka. W 2006 roku urodził się ich pierwszy syn, w 2010 - drugi. Wkrótce potem role się odwróciły i to Małgorzata została większą gwiazdą od (byłego już) męża. To był czas "Perfekcyjnej Pani Domu", która zadebiutowała w telewizji w marcu 2012 roku.

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Od tego momentu show biznes nie był już taki sam. Tak jak i biust Małgorzaty...

Najnowsze