Tak zarabia się w The Voice of Poland - Edyta Górniak zgarnie 400 tys. zł

2018-06-05 6:30 TUMM, DAV
Edyta Górniak na ramówce TVP zaśpiewała NOWĄ PIOSENKĘ [WIDEO]
Autor: Mieszko Piętka

Oni wiedzą, jak szybko zarobić ogromne pieniądze! Mowa o jurorach programów TVP 2 „The Voice of Poland” i wersji tego programu dla dzieci „The Voice Kids”. Gwiazdą, która wzbogaci się najbardziej, jest Edyta Górniak (46 l.). Artystka za udział w muzycznym show dla dzieci zgarnie 400 tys. zł. Zaraz za nią plasuje się... Dawid Kwiatkowski (22 l.) z kwotą 200 tys. zł.

Castingi do programu „The Voice of Poland’’ zbliżają się wielkimi krokami. Jednak w dziewiątej edycji muzycznego show szykują się zmiany. Na fotelach jurorskich będą dwa debiuty oraz jeden powrót. W programie ponownie znajdzie się Patrycja Markowska (39 l.), która była trenerką w drugiej edycji show. Jako mentorzy zadebiutują Piotr Cugowski (39 l.) i Grzegorz Hyży (31 l.). Bez zmian pozostaje Michał Szpak (28 l.).
Jak dowiedział się „Super Express” Szpak jak zwykle może liczyć na wysoką stawkę 100 tys. zł, natomiast Markowska i Hyży otrzymają po 70 tys. zł, a Cugowski 64 tys. zł.

Wiosną pojawi się program „The Voice Kids”, w którym o uznanie za najlepszy głos w Polsce walczyć będą dzieci. W jury bez zmian zasiądą Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Baron (35 l.) i Tomson (35 l.). Kwoty, które wpłyną na konto każdego z trenerów, zwalają z nóg. Górniak otrzyma 400 tys. zł, Kwiatkowski 200 tys. natomiast panowie 128 tys., czyli po 64 tys. na głowę.