Taniec z Gwiazdami: Mięśniak od Vegi nieźle NABROIŁ. Musiał opuścić show!

2020-09-04 22:14 wp
Taniec z Gwiazdami: Mięśniak od Vegi nieźle NABROIŁ. Musiał opuścić show!
Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami: Mięśniak od Vegi nieźle NABROIŁ. Musiał opuścić show!

Niestety, już w pierwszym odcinku 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" po kilkumiesięcznej przerwie, jedna z par musiała opuścić show. Na parkiecie zaprezentowało się 10 gwiazd. Która z nich wypadła najgorzej? Kto pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami"? Sprawdź, kto odpadł z programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami".

Uczestnicy 11. edycji "Tańca z gwiazdami" kolejny raz stanęli do rywalizacji o Kryształową Kulę. Po tym, jak program został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa wiele się zmieniło. Niestety, gwiazdy powróciły na parkiet w nieco zmienionym składzie. Na parkiecie zaprezentowało się nie 11, a 10 uczestników. Zabrakło Marcina Bosaka, który musiał zrezygnować z udziału w show. Niestety, z odcinka na odcinek par będzie ubywało. Już w pierwszym odcinku po powrocie odpadła kolejna gwiazda z profesjonalnym tanecznym towarzyszem!

Taniec z Gwiazdami. Kto odpadł?

Decyzją widzów i jurorów z programem żegnają się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. Występ pary niestety nie spodobała się jurorom. - Tomku, to była katastrofa! - bez wahania powiedziała Pavlovic. Zdobyli łącznie 13 punktów. Poszczególne oceny jury: Andrzej Grabowski: 6, Iwona Pavlović: 3, Michał Malitowski: 4. Zgadzacie się z takim werdyktem?

Całą relację z "Tańca z Gwiazdami" możecie przeczytać tutaj: Taniec z Gwiazdami: Wieniawa ZJECHANA. Zając porównana do SOSU WASABI [RELACJA NA ŻYWO]