The Voice Kids 4: Fatalna decyzja jurorów będzie ich słono kosztować! Poprosili o drugą szansę. "Wstyd!"

2021-03-05 22:41 dkow
The Voice Kids 4
Autor: Screenshot Facebook The Voice Kids TVP

Dodatkowe odcinki "The Voice Kids 4" na pewno ucieszyły fanów. Piątkowe wydanie programu to ogromna szansa na poznanie nowych muzycznych talentów, które ćwiczą od najmłodszych lat. Trenerzy ponownie musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem wybrania tych, którzy okazali się najlepsi. Nie obyło się jednak bez szokujących wpadek!

Druga część Przesłuchań w ciemno czwartej edycji "The Voice Kids" za nami. Najmłodsi uczestnicy pokazali swoje ogromne talenty muzyczne, które część z nich szkolić będzie pod okiem trenerów, w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson z "Afromental". Jurory, niestet,y nie zawsze dumni są ze swoich decyzji. Niektóre okazały się wręcz karygodne!

Sprawdź to: The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski zdecydował się to zrobić! Zachęcił go młody talent

Odcinek otworzyła Karolina spod samiutkich Tatr! Wykonała utwór Kayah i Bregovicia "Nie ma, nie ma Ciebie". Jej głos rozpalił scenę! - Uwielbiam góralską duszę - wyznała Cleo, którą uczestniczka wybrała na swojego trenera. Jednego z kolejnych występów nikt się nie spodziewał! - Jesteśmy teraz wbici w fotel - podsumował wykonanie Martyny Dawid Kwiatkowski. Dziewczynka, poza śpiewanie, interesuje się też chemią! - Dlatego czuję chemię między nami - wyznał Kwiatkowski.

Program z udziałem najmłodszych wzbudza skrajne emocje, przede wszystkim pozytywne. Poza wielkimi muzycznymi talentami, warto zwrócić uwagę na tych naprawdę małych wokalistów. Zaledwie 8-letni Tymek wykonał wielki przebój Krzysztofa Krawczyka "Parostatek". - My się musimy narobić, żeby wytworzyć taki ogień na scenie jak ty - przyznali trenerzy z Afromental. Niestety, Dawid Kwiatkowski pomylił płeć uczestnika! Zwrócił się do Tymka jak do dziewczynki! Kiedy zrozumiał pomyłkę nie był z siebie dumny.

Poznaj historię Adama: Po odejściu rodziców musieli przetrwać sami. Wzruszająca historia uczestnika "The Voice Kids". Jego piosenka wyciska łzy [WIDEO]

Zobacz ten występ: Roksana Węgiel ponownie weźmie udział w "The Voice Kids"? Ten występ was zaskoczy! [WIDEO]

Dobrusia to harcerka, która "cała jest muzyką"! Mimo wieku, uczestniczka pokazała, że ma głos jak dzwon. Ale nie tylko! Dziewczyna fantastycznie czuje się na scenie - to zdecydowanie jej żywioł. Zawładnęła sercami wszystkich trenerów. - Ciekawisz mnie, wiesz? Jesteś bardzo charyzmatyczną osobą, taką już dojrzałą - stwierdziła Cleo. - Teraz trzeba tylko wyszlifować ten diamencik. Dawid Kwiatkowski się z tym nie zgodził! - Tu już nie ma czego szlifować.

Katastrofalna decyzja trenerów "The Voice Kids 4"

W programie pojawiła się także bardzo wyjątkowa uczestniczka! Oliwia jest przedstawicielką mniejszości łemkowskiej. Wraz ze swoją rodziną wykonuje piosenki folklorystyczne i kultywuje tradycje. Niestety, jej występ okazał się niewystarczający, by trenerzy zdecydowali się odwrócić krzesła. Co było tragiczną w swoich konsekwencjach decyzją! Jednak po tym, kiedy usłyszeli jej wykonanie tradycyjnej pieśni, wgniotło ich w fotele! - Czy możemy to powtórzyć, droga produkcji? - zapytał z żalem Kwiatkowski. To największa pomyłka trenerów! Byli wręcz zażenowani swoją postawą. - Wstyd! - powtórzył kilka razy Kwiatkowski.

Wielki powrót na scenę "The Voice Kids"

W programie pojawiła się znana twarz! Ola wzięła udział w pierwszej edycji programu, gdzie udało jej się dotrzeć do etapu Bitew. Od tamtego momentu 14-latka pracowała nad swoim wokalem, uczestniczyła w wielu warsztatach muzycznych. W tym odcinku przekonała do siebie trenerów już po kilku wersach! Odwróciły się wszystkie fotele. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji znalazła się w drużynie Tomsona i Barona. Nikt jej nie poznał! - To jest twój występ?! - zareagowali zszokowani.

Zobacz też: Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - wiemy, kim są i jak wyglądają uczestnicy show! Poznaj ich [ZDJĘCIA]

Skład drużyn:

  • Cleo: Sandra Michalak, Piotr Klima, Kuba Czernek, Szymon Tokarski, Karolina Szostak, Wiktoria Kasprzyk, Zosia Ściegienna,
  • Baron i Tomson: Amelia Borkowska, Sara Egwu-James, Martyna Majda, Dobrusia Wielgosz, Staś Szewieliński, Julia Żełudkowska,
  • Dawid Kwiatkowski: Alicja Brąszewska, Gustaw Rosiński, Bartek Przesmycki, Zuzia Dudek, Szymon Nikiel, Adam Adamczuk, Aleksander Klembalski, Aleksandra Brzuszkiewicz.

The Voice Kids – zasady

Jak czytamy w regulaminie programu Konkurs ma sześć głównych etapów: Pre-castingi produkcyjne, Przesłuchania w ciemno, Bitwy, Sing-off, Półfinał oraz Finał. Każdy trener wybiera podczas Przesłuchań w ciemno, tylko na podstawie głosu, 18 uczestników, których weźmie pod swoją opiekę na pozostały okres trwania konkursu. Podczas etapu Bitwy trenerzy dzielą swoje drużyny na tria, z których wybierają po jednym uczestniku. W ramach etapu Sing-off Trenerzy wybierają ze swoich drużyn po trzech uczestników, którzy w ocenie danego trenera najlepiej zaśpiewali (w ramach etapu Sing-off) piosenkę z Przesłuchań w Ciemno. W Finale każdy z trenerów, po ocenie utworów wykonanych przez uczestników należących do drużyny trenera, wybiera uczestnika, który awansuje do ścisłego Finału.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze