The Voice Kids 4: Suchy żart jurorów wprawił uczestnika w osłupienie. Jego odpowiedź zwala z nóg. Nikt się tego nie spodziewał!

2021-03-06 17:57 dkow
The Voice Kids
Autor: Natasza Młudzik / TVP

"The Voice Kids 4" to program, w którym o muzyczne marzenia walczą najmłodsi. Ich talenty często szokują trenerów, którzy muszą dokonywać trudnych wyborów. Umiejętności wokalne uczestników to nie jedyne, co szokuje w programie. Niektóre nietypowe sytuację wręcz wbijają w fotel. Jurorzy "The Voice Kids 4" postanowili na antenie stacji TVP2 pochwalić się swoim poczuciem humoru. Wyszło... niezbyt zabawnie.

"The Voice Kids 4" zagości na ekranach ponownie! Jeszcze nie opadły emocje po wczorajszym odcinku, a na widzów czeka kolejna dawka muzycznych talentów. W trakcie nagrań dzisiejszego odcinka muzycznego talent show trenerzy postanowili zaprezentować swoje poczucie humoru opowiadając dowcipy.

Zobacz to: The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski zdecydował się to zrobić! Zachęcił go młody talent

Konkurs Sucharów w "The Voice Kids 4"

Od tego tygodnia „The Voice Kids” jest emitowany w telewizyjnej Dwójce w piątki i w soboty. W dzisiejszym odcinku na scenie zaprezentuje się m.in. 13-letni Julian Mantyk, który oprócz wykonania utworu „An Angel” z repertuaru zespołu The Kelly Family, zaprezentuje także talent w opowiadaniu żartów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z Afromental nie chcąc pozostać dłużnymi, opowiedzieli swoje ulubione suchary.

- Co zakłada włamywacz w Sylwestra? - zapytał Baron.

- Zakłada, że nie ma cię w domu - odpowiedział, kiedy zauważył, że nikt nie zna odpowiedzi. 

Suchy dowcip Barona był jedynie początkiem żartów na planie „The Voice Kids”, co już teraz możecie zobaczyć w wideo poniżej.

Sprawdź to: Będzie WOJNA?! Kasprzykowski MIAŻDŻY Skrzynecką I program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! MOCNA reakcja Gąsowskiego!

Przesłuchania w Ciemno z udziałem Juliana Mantyka już dziś o 20:00 w TVP2. Kolejny odcinek „The Voice Kids” widzowie zobaczą w przyszły piątek o 20:35 w telewizyjnej Dwójce.

Groby legend polskiego sportu. Straszne choroby i potworne wypadki. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze