The Voice Kids. Kopara opada! Musicie zobaczyć ten występ, jurorzy prawie spadli z foteli [WIDEO]

2021-04-02 17:30 Wiktoria Policha
The Voice Kids 4
Autor: Fot. Natasza Młudzik / TVP

Przed nami ostatnie muzyczne Bitwy czwartej edycji „The Voice Kids”. Tym razem na scenie zaprezentuje się drużyna zespołu Afromental. Występ jednego trio oszołomił trenerów show. Dawid Kwiatkowski do uczestniczek „The Voice Kids” wyznał, że wgniotło go w fotel! Musicie zobaczyć ten wykon, kopara opada!

Podobnie jak w poprzednich Bitwach Tomson i Baron podzielili swoje drużyny na trzyosobowe zespoły. Po występie każdego z nich trenerzy „The Voice Kids” zdecydują, kto przejdzie do kolejnego etapu. O miejsce w Sing Off walczyć będą m.in.: Wiktoria Wiater, Kasia Żur i Magda Siedlok. Nastolatki podczas Bitew zaśpiewały utwór „Dziesięć przykazań”, czym już na dzień dobry podbiły serce Dawida Kwiatkowskiego.

Kwiatkowski do uczestniczek „The Voice Kids”: Wgniotło mnie w fotel!

- To jest mój ulubiony numer zespołu Bajm - powiedział rozentuzjazmowany trener. Tuż po zakończeniu występu Wiktorii, Kasi i Magdy Dawid jako pierwszy postanowił ocenić ich występ: - Wgniotło mnie w fotel. Pani Beata na pewno może być z was dumna - ocenił Dawid Kwiatkowski.

ZOBACZ: Piotra Kraśkę i Monikę Zamachowską łączy coś więcej! Niewielu zna prawdę o ich relacji

Pod wielkim wrażeniem wokalnych umiejętności uczestniczek była też Cleo, która również nie szczędziła słów krytyki: - Jestem w totalnym szoku, jaki macie power w głosie - skometowała trenerka. Która uczestniczka według Tomsona i Barona okaże się najlepsza? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. 

The Voice Kids. Ten wykon rozłożył Kwiatkowskiego na łopatki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze