To Wieniawa miała pokazać piersi w filmie, a nie Gąsiewska!

2020-03-26 14:04 dejvit
Wiktoria Gąsiewska aktorka pełną piersią
Autor: kadr z fimlu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" 2020 Wiktoria Gąsiewska aktorka pełną piersią

Julia Wieniawa (22 l.) i Wiktoria Gąsiewska (21 l.) to największe gwiazdy nowego horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt", który kilka dni temu pojawił się w serwisie Netflix. Dużo mówi się zwłaszcza o tej drugiej aktorce, ponieważ w jednej ze scen występuje nago, eksponując przy tym biust. Okazuje się, że początkowo jej rolę miała zagrać... Wieniawa!

Wiktoria Gąsiewska wcieliła się w seksowną uwodzicielkę Anielę. Podczas sceny seksu, gwiazda "Rodzinki.pl" pokazała swój biust, czym wzbudziła zachwyt męskiej części widowni. W najnowszym wywiadzie Julka Wieniawa zdradziła, że to ona była przymierzana do tej roli!

- Ja w ogóle miałam grać Anielę! Taką dostałam propozycję, a że scenariusz był super, to byłam gotowa w to wejść. I dałabym radę. Miałam już farbować włosy na blond (śmiech). Ale im dłużej byłam w projekcie, bym bardziej docierało do mnie, że jednak chciałabym zagrać Zosię. Wspomniałam o tym twórcom. "A właściwie czemu nie, zróbmy casting próbny". Spotkaliśmy się z Bartkiem, Mirellą Zaradkiewicz i Jankiem Kwiecińskim, nagrywali mnie telefonem. Kiedy obejrzeli materiał, oczy im się zaświeciły. Zmienili zdanie, że chcą mnie na Zośkę. Wtedy ja podpowiedziałam im, że na Anielę będzie lepsza Wiktoria Gąsiewska – przepiękna blondynka z komediowym zacięciem. Bardzo fajnie zagrała tę rolę. Niby stereotypowa blondynka, ale w sumie ciekawa postać, która okazuje się wartościowa - powiedziała.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze