Tomasz Kammel z NOWĄ ukochaną. Nie szczędzili sobie czułości [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2019-05-09 5:55 TUMM,em
Nowa wielka miłość Kammela
Autor: red se

Jak miło na niego popatrzeć. Tomasz Kammel (48 l.) znowu jest zakochany! Przystojny prowadzący „Pytania na śniadanie” całkowicie stracił głowę dla seksownej Katarzyny. Zakochani spędzili kilka dni na ranczu znajdującym się na pograniczu Warmii i Mazur, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Od rozstania z Katarzyną Niezgodą (50 l.) za chwilę miną cztery lata. I choć wszyscy po 10 latach związku wróżyli im ślub, oni postanowili się rozstać. Ale Tomasz Kammel nie rozpacza już po dawnej miłości. Jego serce jest znowu zajęte i jak dowiedział się „Super Express”, bije bardzo mocno.
Zakochani spędzili wspólnie całą majówkę. – Zaszyli się na ranczu u znajomych, które oddalone jest 20 km od głównej trasy. To głęboka wieś – zdradza nasz informator. Tomek i Kasia czuli się tam bardzo swobodnie. – Po Tomku widać, że jest zakochany. Czule opiekował się partnerką, przytulał ją, a gdy poszli na spacer, trzymali się za ręce – dodaje nasz rozmówca.
Jak dowiedział się „Super Express”, pani Katarzyna podobnie jak poprzednia ukochana Kammela piastuje wysokie stanowisko. Od kilku lat pełni funkcję dyrektora marketingu firmy produkującej alkohole. Jest też mamą dwojga dzieci, z którymi dziennikarz ma świetny kontakt.
Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor „Pytania na śniadanie” ma poważne zamiary wobec nowej partnerki. Ostatnio poznał ją ze swoimi znajomymi.
Po jednym z odcinków „Dance dance dance” Tomek zabrał Katarzynę na afterparty do modnego warszawskiego klubu. Przyszli później, trzymali się za ręce i nie kryli tego, co ich łączy – mówi nam osoba z produkcji programu.

Najnowsze