Top Model 10: Marianna Schreiber musiała rozebrać się przed kamerami. Nie podobały jej się przebieranki [ZAPIS RELACJI]

2021-09-15 23:02
Top Model 10. Marianna Schreiber
Autor: Facebook Top Model TVN Top Model 10. Marianna Schreiber

Poza ostatnim castingiem, w trzecim odcinku "Top Model 10" potencjalni uczestnicy pojada na Bootcamp. Tam czekają na nich pierwsze wyzwania, które przysporzą im sporo problemów. Podczas jednej z sesji będą musieli zmierzyć się z nieprzewidywalnym temperamentem... koni! Jak z tym zadaniem poradzi sobie żona ministra Marianna Schreiber? Zapraszamy do śledzenia przygotowanej przez redakcję SE.pl relacji na żywo z trzeciego odcinka "Top Model 10".

W nowym sezonie "Top Model" powoli kończy się etap castingów. Ci, którym udało się zjednać sobie serca wymagającego jury, w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński, udali się na Bootcamp! To tam czekają na nich pierwsze wyzwania. Wymagające sesje zdjęciowe, debiut na wybiegu czy nietypowe zadania - to wszystko po to, by sprawdzić potencjalnych uczestników. Jak na tle innych uczestników wypada Marianna Schreiber? Okazuje się, że żona ministra posiadła zdolność ujarzmiania koni! Co więcej czeka nas w trzecim odcinku "Top Model 10"? Śledź relację na żywo. Startujemy punktualnie o 21:30, 15 września 2021 r.

23:02 Poznaliśmy wszystkich tegorocznych uczestników "Top Model"!

22:48 Czy Marianna Schreiber zakwalifikowała się dalej? Niestety nie!

22:37 Ostatnim etapem Bootcampu będzie catwalk. Przez złote drzwi przejdą tylko ci, którzy zasłużyli na przejście dalej i zakwalifikowanie się programu. Tylko 14 osób przejdzie po wymarzonym wybiegu.

22:32 Sesja z alpakami okazała się trudniejsza niż wszyscy zakładali. Zwierzęta nie współpracowały, a potencjalne modelki i modele nie potrafili wykrzesać z siebie zbyt wiele.

22:15 Dla czwartej grupy został traktor! W tej sesji weźmie udział uczestnik, który od wielu lat żyje bez nóg. Przeczytacie o tym więcej TUTAJ.

22:12 Trzecia grupa otrzymała szansę pozowania z alpakami! To trudne zadanie - zwierzęta ściągają całą uwagę. Jedna uczestniczka miała pecha. Alpaka upodobała sobie skakanie na nią.

22:06 Druga grupa otrzymała zadanie odegrania ślubu w stylu boho.

22:01 Pierwsza sesja - stylizacje i zwierzęta. - Pozujecie w grupie, ale zróbcie wszystko, by to na was skupiona była uwaga - dodał Dawid Woliński. Marianna Schreiber napotkała pierwsze problemy. Weszła w dyskusję z Wolińskim! Nie podobały jej się przebieranki. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się ze stylizacjami z XIX-wiecznej Szkocji oraz dwoma końmi! Marianna Schreiber za bardzo skupiała się na trzymaniu zwierzęcia. - On się cofał, a koleżanka na koniu też się cofała i się bała - stwierdziła. - Ci ludzie nie oceniają mnie jako "żonę ministra". Dla nich jestem zwykłą kobietą.

21:56 Na Bootcampie uczestnicy powalczą o wejście do Domu Modeli. Wszyscy zostali podzieli na cztery grupy. - Poznacie się dopiero na końcu - przyznali jurorzy.

21:44 Spośród rzeszy chętnych tylko niektórzy zostaną wybrani i pojadą na Bootcamp.

21:33 Pierwszą uczestniczką ostatniego castingu jest dziewczyna, która okazała się znajomą Dawida Wolińskiego! - Też będziesz taka rozgadana jak na castingu do mojego pokazu? - zapytał juror. Poproszono ją o przebranie się w strój, co zajęło bardzo dużo czasu. Okazało się, że były problemy z zapięciem stroju. - Jest 10. edycja to mógłby się w końcu nauczyć, jak się zapina biustonosz - zadrwił z Michała Piróga Marcin Tyszka.

21:30 Zaczynamy! Ostatni casting do "Top Model 10".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE