Tragedia u Krzysztofa Rutkowskiego. Właśnie stracił drugiego rodzica

2019-11-12 15:08 doll
Krzysztof Rutkowski pożegnał ojca
Autor: se.pl

Ten rok jest dla Krzysztofa Rutkowskiego (59 l.) pełen emocji, niestety niekoniecznie tych pozytywnych. Detektyw niedawno wziął ślub z Mają Pilch (34 l.), a ceremonię z łzą w oku śledzili jego rodzice. Niestety, wkrótce potem zmarła mama Krzysztofa, Urszula (+83 l.). Teraz na świecie nie ma już i ojca...

Ślub z Mają był jedną z ostatnich szczęśliwych chwil w życiu detektywa Rutkowskiego. Krzysztof wkrótce potem musiał pochować ukochaną mamę Urszulę. Razem z mężem Jerzym przez 60 lat tworzyli zgodne małżeństwo, obydwoje byli tez obecni na ślubie ukochanego syna. Elegancko ubrani, pędzili luksusowym samochodem, by zobaczyć, jak ich Krzysio zaczyna nowy etap w swoim życiu.

Krzysztofowi Rutkowskiemu zmarła mama. Przed śmiercią dostała list od Andrzeja Dudy

Niestety, niecałe dwa miesiące po śmierci pani Urszuli, zmarł także pan Jerzy. Miał 85 lat, zmarł w szpitalu w Sochaczewie. Pan Jerzy trafił do placówki wkrótce po śmierci żony. Maja Rutkowski, żona Krzysztofa, opiekowała się nim ofiarnie do samego końca.

Jerzy Rutkowski był funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Sochaczew. Służył w Komendzie Stołecznej w Warszawie i był Komendantem Posterunku w Tułowicach k. Nowego Dworu Mazowieckiego. Był wielkim miłośnikiem motocykli. Pożegnał się ze służbą jako Emeryt Policyjny w stopniu Starszego Sierżanta Sztabowego - czytamy w serwisie Patriot24.

Rodzice Krzysztofa Rutkowskiego na jego weselu
Autor: se.pl

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Rutkowski: Moim idolem był ojciec milicjant

- Wychowałem się w komisariacie, na którym był komendantem. Mieszkaliśmy na górze a na dole ojciec pracował jako komendant. Wielokrotnie udowadniał wszystkim, co to znaczy mądrość, odwaga, rozsądek i skuteczność w pilnowaniu porządku społecznego na podległym mu terenie - mówił Krzysztof o swoim ojcu.

Najnowsze