Transfer roku: Kamilla Baar-Kochańska uciekła z Leśnej Góry do „Echa serca”!

2018-11-07 6:50 PAM, xs

Chyba na poważnie polubiła szpitalny kitel. Kamilla Baar-Kochańska (39 l.) jeszcze niedawno była ginekologiem w „Na dobre i na złe”, w międzyczasie zagrała doktor Ulę w „Drugiej szansie”, a już przyjęła kolejną „medyczną” propozycję. Będzie lekarzem w szykowanej przez TVP produkcji „Echo serca”. Teraz może nawet zagrozić swoim byłym kolegom z planu „Na dobre i na złe”. Niektórzy twierdzą bowiem, że serial może być zamiennikiem przygód lekarzy z Leśnej Góry.

„Echo serca” ma pojawić się pośród propozycji TVP 1 na wiosnę 2019 r. Oprócz Kamilli główną rolę otrzymał Antoni Pawlicki (35 l.), który zagrał epizod również w „Na dobre i na złe”. Czy nowość TVP zastąpi ulubiony od lat serial o lekarzach z Leśnej Góry?

– „Echo serca” to serial medyczny, w którym życie zawodowe lekarzy i personelu szpitala będzie przeplatało się z osobistymi wątkami bohaterów. Porównuje się go z „Na dobre i na złe” i „Diagnozą”, ale z pewnością nie będzie to kopia żadnego z nich – zdradza nasz informator.

Na korytarzach jednak mówi się, że jeśli nowy serial będzie miał porównywalną widownię, czyli ok. 3 mln widzów, może zastąpić tasiemiec nadawany od 1999 r. Do „Echa serca” zwerbowano jeszcze m.in. Przemysława Sadowskiego (43 l.), Julię Pogrebińską (34 l.), Pawła Ciołkosza (32 l.) i Macieja Mikołajczyka (43 l.). Serial produkuje Grupa ATM, a reżyseruje go Tomasz Szafrański (41 l.), odpowiedzialny wcześniej za „Drugą szansę”.

Najnowsze