TVN tworzy sztuczny śnieg dla Karolaka i Adamczyka

2020-01-21 15:58 MGa
Listy do M. 3
Autor: screen z youtube/KinoŚwiatPL

Telewizja TVN pochwaliła się, że rozpoczęła zdjęcia do kontynuacji wielkiego hitu. Pod koniec roku do kin wejdą "Listy do M. 4".

"Listy do M." z 2011 roku były wielkim hitem. W 2015 i 2017 powstały kontynuacje. W kinach komedię dziejącą się w okresie świątecznym oglądało po 3 miliony widzów. Nic więc dziwnego, że TVN realizuje czwartą część. - Tak, zgadliście! Ekipa filmowa śnieży miasto, czyli będą Listy po raz czwarty. Dzisiaj padł pierwszy klaps na planie naszej świątecznej komedii. „Listy do M. 4” już 4 listopada w kinach! W rolach głównych oczywiście: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i mnóstwo wspaniałych aktorów, o których pojawieniu się na planie będziemy Was informować. Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. Trzymajcie kciuki, by ekipa za bardzo dziś nie zmarzła - czytamy na profilu TVN.

Szkopuł w tym, że w niemal całej Polsce brakuje tego, co dla "Listów do M" jest bardzo ważne - śniegu. Na szczęście nowoczesna aparatura pozwala na tworzenie sztucznego białego puchu.

Najnowsze