Tylko u nas! Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" będzie się bił. Wiemy z kim

2021-03-09 15:33
Mateusz Rolnik Kisiel
Autor: Instagram/ mati_rolniq Mateusz "Rolnik" Kisiel

Były uczestnik programu TVP "Rolnik szuka żony" znowu będzie się bił. Już w czerwcu Mateusz Kisiel (28 l.) pojawi się na gali Marcina Najmana (41 l.) VIP MMA. Jego rywal to prawdziwy twardziel i gwiazda nowego reality show. Poznajcie szczegóły.

To będzie prawdziwe widowisko! Mateusz Kisiel, który w lutym na gali VIP MMA w pierwszej rundzie pokonał Sebastiana Tronina przez TKO, znowu będzie się bić. Marcin Najman już zdecydował, kto będzie rywalem uczestnika siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Jak dowiedział się "Super Express" Mateusz na ringu stanie do walki z uczestnikiem nowego reality show "Wild Life", Adrianem Ciosem, który niespełna dwa tygodnie temu był gościem naszego programu "Gwiazdy bez maski".

Trener personalny, który może pochwalić się sporą popularnością w mediach społecznościowych, w rozmowie z Moniką Tumińską opowiedział o swojej walce z Tomaszem "Fit Dzikiem" Łomnickim, która odbyła się 13 lutego, a także zdradził ile zapłacił mu Najman.

I choć w programie zapowiedział, że chętnie zawalczyłby z Sylwestrem Wardęgą, jak na razie będzie musiał pokazać na co go stać w walce z Mateuszem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adrian Cios BEZPARDONOWO uderzył w Wardęgę! Gwiazdor gali Najmana OSTRO go podsumował, padły MOCNE słowa [TYLKO U NAS]

Druga gala VIP MMA odbędzie się w czerwcu. Panowie mają więc sporo czasu, by przygotować się do tego starcia.

Zawodnik MMA zdradza ile Najman płaci za walki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze