Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" jest ADOPTOWANA. Szokujące fakty

2019-09-25 15:55 wp
 Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan
Autor: AKPA Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" mogli usłyszeć już niejedną przejmującą historię uczestników show. Ostatnio na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Chodzi o tancerkę, która szczerze wyznała, że jest... adoptowana! Zobaczcie, o kogo chodzi...

Na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowały się nie tylko słynne nazwiska ze świata show-biznesu. Słynni są także tancerze trenujący razem z nimi. O ile życiowe historie celebrytów są bardzo dobrze znane, tak gwiazd tytułowego sportu już niekoniecznie. Na szczere wyznanie zebrała się ostatnio partnerka Rafała Szatana - Lenka Klimentova. Choć para odpadła w drugim odcinku show, to fani wcale nie przestali lubić żony Janka Klimenta.

ZOBACZ: "Taniec z Gwiazdami", odc. 2: WTOPA Kurdej-Szatan! Nie znała podstaw [RELACJA]

Kobieta w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" wyznała, że... jest adoptowana. Jej historia jest naprawdę wzruszająca: - Mój biologiczny ojciec był Kubańczykiem, matka Czeszką. Oddali mnie do adopcji. To niezwykłe szczęście, że trafiła na dobrą rodzinę: - Rodzina, do której trafiłam, jest najcudowniejsza pod słońcem. Wychowali mnie i otaczają troską do dziś - zdradziła z sentymentem. Choć tancerka mieszka w Polsce, a jaj rodzice w Czechach, to wciąż utrzymują kontakt i mają bardzo dobre relacje.

ZOBACZ: Córka Basi Kurdej-Szatan we łzach. Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"