Warnke w obiektywie męża. Zmysłowe ujęcia aktorki w basenie. "To jakiś KOSMOS" [FOTO]

2021-04-12 19:51 ksz
Warnke i Stramowski
Autor: Instagram

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem od pięciu lat. W 2019 roku urodziła im się córeczka Helena. Aktorska para spędza wakacje na Zanzibarze, który jest popularnym kierunkiem podróży gwiazd. Warnke pokazała, jak sfotografował ją jej mąż. Stramowski uchwycił zmysłowe pozy żony w basenie. Zobaczcie!

Kasia Warnke i Piotr Stramowski tworzą zgrane małżeństwo i parę kochanków. Gwiazdy otwarcie mówią o seksie w ich związku. Ujawnili sekrety swojej sypialni i erotyczne marzenia. Warnke pochwaliła się na Instagramie zmysłowymi zdjęciami z Zanzibaru. Jej mąż był fotografem, a ona modelką. Zdjęcia w basenie zachwyciły fanów. Aktorka pozuje w bikini i eksperymentuje ze swoim wygimnastykowanym ciałem. Fani nie mogli pozostawić gorących kadrów bez komentarza. Internauci zachwycają się figurą gwiazdy. 

- Bogini jest tylko jedna.

- Pięknie, sensualnie, ze smakiem.

- To zdjęcie można wrzucić do Encyklopedii Obrazkowej jako ilustracje hasła „relaks”...

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Warnke NAGO. Pokaz Zienia, Instagram, Kobiety Mafii.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze