Ważna zmiana w Tańcu z gwiazdami. Widzowie będą mieli problem. Co dalej z show Polsatu?

Taniec z gwiazdami. Zmiana w emisji programu
Autor: AKPA Taniec z gwiazdami. Zmiana w emisji programu

Jesienią 2021 wraca do Polsatu show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zapowiedziano już pierwszą gwiazdę, która spróbuje swoich sił na parkiecie. Jej wybór był szokiem dla wielu miłośników programu. W sieci powstało pytanie, kto ma teraz status gwiazdy. W "Tańcu z gwiazdami" ważna modyfikacja. Fani będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenie. Czy to dobre rozwiązanie dla show Polsatu? Sprawdźcie sami!

Jesienią rusza „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. To już 12. edycja programu w Polsacie. Wcześniej show było pokazywane na antenie TVN. Ogłoszono już pierwszą gwiazdę nowej edycji. Jest nią córka Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk. Dziewczyna jest bardzo znana w mediach społecznościowych i robi karierę modelki. 18-latka niedawno zdawała maturę i wyznała, że marzy również o aktorstwie. Miłośnicy "Tańca z gwiazdami" nie do końca byli zachwyceni wyborem twórców programu. W sieci powstała dyskusja, kogo dziś uważa się za gwiazdę. Czy Oliwia zasłużyła na to miano i zaproszenie do show? 

Ważna zmiana w "Tańcu z gwiazdami". Co dalej z show Polsatu?

Widzowie "Tańca z gwiazdami" byli przyzwyczajeni do stałej pory emisji. Rezerwowali sobie czas w piątkowe wieczory. Teraz program będzie nadawany w poniedziałki o godz. 20:00. Jak dobrze wiemy, o tej porze w konkurencyjnych stacjach emitowane są zazwyczaj popularne seriale takie jak "M jak miłość". A piątkowe wieczory czy weekendy od zawsze kojarzyły się z emisją programów rozrywkowych. Czy to dobry wybór i "Taniec z gwiazdami" nie ucierpi na tej zmianie?

Doda rozstała się z mężem

ZOBACZ: Będziecie pod wrażeniem, jak wystroiła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. "Wcieliłam się w LASKĘ!"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze