Była gwiazdą "Wiadomości" w TVP, lata temu zapadła się pod ziemię. Nie uwierzycie, jak zmieniła się Grażyna Bukowska! [ZDJĘCIA]

2021-05-13 14:45 sylwiab
Grażyna Bukowska, Wiadomości, TVP
Autor: AKPA Grażyna Bukowska, Wiadomości, TVP

Grażyna Bukowska w latach 90. zaczęła prowadzić "Wiadomości" w TVP i z miejsca podbiła serca widzów. Prezenterka cieszyła się nie tylko popularnością, ale również licznymi nagrodami. Po wielu latach zdecydowała się odejść z TVP i zniknęła z mediów. Wiemy, co się z nią teraz dzieje i mamy jej zdjęcia. Trzeba przyznać, że jest rozpoznalibyśmy jej dziś na ulicy!

Grażyna Bukowska przez wiele lat była główną twarzą "Wiadomości" w TVP i cieszyła się ogromną popularnością. Widzowie cenili nie tylko jej profesjonalizm, ale i emanujący od niej z ekranu blask. Grażyna Bukowska w 1999 roku dostała nawet Wiktora w kategorii "Najlepszy prezenter".

- Dostałam go za całokształt i odchudzanie - mówiła gwiazda "Wiadomości", gdy odbierała nagrodę.

NIE PRZEGAP: Była żona Seweryna Krajewskiego próbowała się zabić! Totalnie się załamała, wstrząsające doniesienia!

Faktycznie, Grażyna Bukowska była wtedy bardzo szczupła - prezenterka zrzuciła wtedy aż 20 kilogramów. Niestety niedługo potem okazało się, co było przyczyną tak szybkiej utraty wagi. Gwiazda TVP mierzyła się wtedy z poważnymi problemami w życiu prywatnym. Przechodziła przez trudny rozwód z Ryszardem Gruszczyńskim. Dopiero po latach w rozmowie w studio "Dzień dobry TVN" przyznała, co było powodem rozpadu małżeństwa z ojcem jej córki. 

- Zmatroniałam w tym małżeństwie. Rozwiodłam się, bo mąż, którego zresztą bardzo lubię i wciąż bardzo się przyjaźnimy, zakochał się i wybrał inną kobietę - przyznała Grażyna Bukowska.

Grażyna Bukowska odeszła z "Wiadomości" w TVP. Wiemy, co się z nią teraz dzieje

Grażyna Bukowska po odejściu z TVP nie rezygnowała jeszcze z dziennikarstwa i związała się z Super Expressem. Zaliczyła jeszcze krótki epizod jako prezenterka w programie "Pytanie na śniadanie". Prezenterka zniknęła z ekranów na dobre i zajęła się telewizją od tzw. "kuchni". To ona wprowadziła na rynek program TVN Historia i współpracowała ze stacją Discovery.

W 2011 roku Grażyna Bukowska postanowiła ostatecznie skończyć z mediami. 

NIE PRZEGAP: Gwiazda "M jak miłość" i "Barw Szczęścia" została sama z dzieckiem?! Ale się wściekła, gdy ją o to zapytali!

- Nie narzekam i absolutnie nie tęsknię za telewizją. Spędziłam w telewizji cudowne lata, ale to już za mną. To zniknięcie z wizji to moja świadoma decyzja i jej nie żałuję. Nie chcę więc nawet wspominać czasów telewizyjnych, bo to jeszcze nie czas - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Gwiazda "Wiadomości" zaczęła realizować się w obszarze Public Relations. Współpracowała m. in. z dużym bankiem i koncernem energetycznym. Dziś Grażyna Bukowska ma 65 lat i zapewnia, że nie zamierza wracać do telewizji. W jednym z wywiadów cytowanym przez Plejadę wyznała, że "pomału dojrzewa do tego, by opisać swoją zawodową drogę i przybliżyć czytelnikom telewizyjne sekrety".

Zobaczcie, jak zmieniła się Grażyna Bukowska w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Rafałek miał 3 latka, kiedy podbił serca widzów "Mam talent". Rodzice latami trzymali go z dala od mediów, zobaczcie jak dziś wygląda! [ZDJĘCIE]

Gastronomia przygotowuje się do otwarcia ogródków
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze