Wiemy, co zrobi Pochanke - ucieka z kraju

2020-07-20 6:31 hor
Justyna Pochanke
Autor: AKPA Justyna Pochanke

Gwiazda „Faktów” w TVN zaskoczyła niedawno widzów, rezygnując nagle z pracy. Po 19 latach bycia twarzą programu informacyjnego Justyna Pochanke (48 l.) rozstała się ze stacją, nie podając publicznie powodów swojej rezygnacji. W mediach natychmiast pojawiło się mnóstwo plotek, co tak naprawdę było przyczyną takiej decyzji.

Jak udało się dowiedzieć „Super Expressowi”, prawdziwe były te doniesienia, które mówiły, że Justyna chce się wyprowadzić z Polski.
– Justyna i jej mąż Adam od dawna nosili się z tym zamiarem. Jakiś czas temu kupili więc dom w Marbelli, w Hiszpanii i tam teraz się przeprowadzają. Pragną słońca, spokoju i odpoczynku – zdradza w rozmowie z „SE” jeden z pracowników TVN.
Okazuje się też, że Pochanke i Pieczyński nie muszą się bać o finanse – Oboje mieli dobre kontrakty w TVN, mają oszczędności, więc mogą już sobie pozwolić na odpoczynek. Tyle lat pracowali w korporacji, przeżyli mnóstwo stresów, chcą po prostu teraz cieszyć się życiem. W dodatku mają pomysły na projekty internetowe – dodaje nasz informator.

Zmarł Andrzej Strzelecki.
Najnowsze