56-letni Wojewódzki będzie miał dziecko! Z gwiazdą TVN-u…

2019-12-31 9:38 doll
Kuba Wojewódzki w jacuzzi z trzeba seksownymi blondynkami
Autor: Akpa Kuba Wojewódzki w jacuzzi z trzeba seksownymi blondynkami

Wydawać by się mogło, że to nigdy nie nastąpi… Kuba Wojewódzki (56 l.), zatwardziały kawaler, będzie miał dziecko! Jak to możliwe? W sieci pojawiło się już nawet zdjęcie…

Grudzień to czas przedświątecznych kiermaszów. Co można kupić?

Kuba Wojewódzki nigdy nie ukrywał, że nie jest zainteresowany małżeństwem, wybierając sobie na partnerki dziewczyny, których wiek odpowiadał pokoleniowo jego córkom, niż żonom… Dziewczyny zmieniał zresztą równie często, co swoje luksusowe samochody.

Czytaj też: Gdzie znajdują się Plaża Ślubów i... Rozwodów? Znajdź je w naszej GALERII!

Okazuje się tymczasem, że „król TVN-u”… będzie miał dziecko! Spokojnie, na szczęście chodzi najprawdopodobniej o jakiś nowy projekt zawodowy. Wszystko trafiło do sieci za sprawą Magdy Gessler, która będzie matką tej „pociechy”. Celebrytka pokazała zdjęcie z Wojewódzkim na Instagramie, które opatrzyła podpisem: - Tak zaczęła się nasza przygoda ..., i tu ..,i jutro zobaczycie nasze dziecko..., ale się drze !!!.

Jak wynika z pozostałych postów na Instagramie, "dziecko" Gessler i Wojewódzkiego okazało się... kanałem Magdy w serwisie YouTube. Dziennikarz najprawdopodobniej będzie odpowiadał za produkcję kulinarnych vlogów Gessler.

Wyobrażacie go sobie w roli biologicznego ojca?

Jak upiec pyszny chleb i bułki? Sprawdź!

Najnowsze