WP: Polska dziewczyna Brada Pitta wspiera Strajk Kobiet

2020-10-26 13:16 vip
WP: Polska dziewczyna Brada Pitta wspiera Strajk Kobiet
Autor: Screenshot: Instagram Nicole Poturalski / Strajk Kobiet WP: Polska dziewczyna Brada Pitta wspiera Strajk Kobiet

Nicole Poturalski to dziewczyna Brada Pitta. Modelka ma polskie korzenie. Okazuje się, że Poturalski solidaryzuje się z walczącymi od kilku dni o swoje prawa Polkami. Wspiera Strajk kobiet. Jak myślicie, wtajemniczyła w piekło kobiet swojego ukochanego?

W wakacje świat obiegła informacja, że Brad Pitt ma nowy obiekt westchnień. Okazało się, że ta szczęściara to... niemiecka modelka, która ma polskie korzenie! To Nicole Poturalski (27 l.). Jak podaje portal Pudelek.pl należący do Wirtualnej Polski, dziewczyna mimo małżeństwa nie miała oporów przed spędzeniem wakacji we Francji z popularnym amerykańskim aktorem.

Okazuje się, że nowa towarzyszka wielkiego gwiazdora i jej 40 lat starszy mąż mają dość luźną relację i, jak podaje portal należący do WP, ich małżeństwo można określić mianem "otwartego". Mało tego, Roland Mary ma sprzedawać w swoich restauracjach alkohole pochodzące z winiarni Pitta.

ZOBACZ: Brad Pitt RZUCIŁ piękną Polkę!? Wrócił do dawnej żony?

Pitt ma nową dziewczynę, a Angelina nie jest zadowolona!

Angelina Jolie to była i długoletnia partnerka Brada Pitta. Jak podaje WP, wielka aktorka nie jest z tego powodu zadowolona. Jednak jak jest naprawdę? Pewne jest, że Nicole Poturalski ma bardzo napięty grafik! Jednak nawet tak zapracowana modelka znalazła czas by udzielić wsparcia walczącym Polkom po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Szczegóły niżej.

Oburzona Przetakiewicz i Rooyens protestują pod Ambasadą w Londynie

Nicole udostępniła na Instagramie wpisy różnorodnych organizacji. Na przykład Amnesty International Polska: "Nie poddajemy się. Będziemy nadal walczyć o prawa kobiet" - można było przeczytać na zdjęciu jak podaje Pudelek.pl. Oprócz tego Poturalski dodała na Instastories post z profilu Cielesne w języku angielskim.

Najnowsze