Zarobiła ĆWIERĆ MILIONA w rekordowym czasie. Zrealizuje marzenie [MILIONERZY]

2020-08-06 22:00 Kalina Szymankiewicz
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: Facebook, Milionerzy TVN Zarobiła ĆWIERĆ MILIONA w rekordowym czasie

Zawodniczka miała zostać kolejną milionerką. O głównej wygranej dzieliły ją tylko dwa pytania. Nie miała już kół ratunkowych, więc ryzyko było ogromne. Takiego szczęścia można jej pozazdrościć. Choć zrezygnowała z dalszej gry, zarobiła aż 250 tys. złotych! Marzyła o podróży dookoła świata, ale za taką sumkę można nieźle poszaleć. Sprawdź, na jakim pytaniu poległa. Znasz na nie odpowiedź?

Ta uczestniczka rozgrzała publiczność w studio "Milionerów" i widzów przed telewizorami. Wszyscy myśleli, że uda jej się zgarnąć MILION złotych. Była naprawdę blisko. Po wykorzystaniu wszystkich kół ratunkowych zostały jej jeszcze trzy pytania. Była rewelacyjna! W sekundę odpowiedziała na 9. pytanie za 250 tys. złotych. Od tak je zgarnęła. Kobieta miła ogromną wiedzę. Im bliżej miliona, tym bardziej było nerwowo. Dobiło ją kolejne pytanie, w którym nie mogła już ryzykować.

"Milionerzy": Prawie ROZBIŁA BANK. Zawodniczka rozpoznała ten ZAGADKOWY ZNAK

Co jest prawdą o Spa?

A. to lek rozkurczowy

B. pochodził stąd H. Poirot

C. to zakład przyrodoleczniczy

D. leży nad Bałtykiem

Uczestniczka nie miała już takiej pewności, jak przy poprzednich pytaniach. Jej szczęście zakończyło się na tym etapie gry. Choć była blisko miliona i prowadzący zachęcał ją do walki, ona musiała zachować trzeźwość umysłu i zabrać ćwierć miliona. Obstawiała odpowiedź C, ale nie była jej pewna. Okazało się, że dobrze zrobiła i Spa to właśnie miejsce urodzenia niejakiego Herkulesa Poirota. A jest to fikcyjna postać detektywa stworzona przez Agathę Christie. Bohater występuje w ponad 30 jej książkach.

ZOBACZ:Marcelina Zawadzka została na lodzie: "MODLI się, żeby TVP jej nie zwolniło"

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze