Zbigniew Zamachowski pozbierał się po rozstaniu z żoną? Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

2021-04-06 4:01 dav
Zbyszek Zamachowski urządza się bez Moniki
Autor: PAPS Zbyszek Zamachowski urządza się bez Moniki

Zbigniew Zamachowski (60 l.) wziął sprawy w swoje ręce i wreszcie postanowił urządzić się w nowym mieszkaniu. Ostatnio spotkaliśmy go w jednym ze sklepów ze sprzętami gospodarstwa domowego, gdzie starannie wybierał akcesoria kuchenne. Co więcej, nikt mu w tym nie pomagał!

Zamachowski nie jest typową głową rodziny. Jak wyznała niedawno jego jeszcze obecna żona, Monika Zamachowska (49 l.) – proste czynności domowe są dla niego problemem.

– Jeśli ktoś żyje sztuką, to prawdopodobnie będzie miał problem z wypełnieniem PIT-u. Może nawet się okazać, że odebranie listu poleconego nastręcza pewnych problemów (…). Przyzwyczaiłam się do tego, że na zapchane rury pomaga hydraulik, a na zepsuty kaloryfer pan „złota rączka” – mówiła.

Monika Zamachowska zyskała na rozstaniu! Padają konkretne liczby

Wygląda jednak na to, że rozstanie i wyprowadzka zmieniły wielkiego aktora. Po tym, jak ponad dwa tygodnie temu opuścił mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, w którym mieszkał z żoną oraz jej dziećmi, i przeniósł się do kawalerki, stał się przykładnym gospodarzem. Przed weekendem wsiadł jak zwykły obywatel do tramwaju i udał się do oddalonego o kilkanaście kilometrów sklepu z niezbędnymi akcesoriami domowymi. Mógł  wzorem znanych kolegów wybrać ekskluzywny sklep albo zamówić coś w internecie, ale jako skromny człowiek starej daty– wybrał sprawdzony sklepik, gdzie ekspedientka posłuży radą. Po kilkunastu minutach wyszedł z torbami wypełnionymi po brzegi zakupami. Teraz będzie mógł przyjmować gości w swojej kawalerce.

To koniec "Ojca Mateusza"?! Dramatyczna sytuacja. Głos zabrał burmistrz Sandomierza

Zamachowscy w spa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze