Żebrowski z NAGĄ ŻONĄ na plecach! Pokazała wszystko

2019-09-18 12:05 KS
Żebrowski z żoną
Autor: AKPA

Michał Żebrowski (47l.) jest wielkim szczęściarzem! Jego żona Aleksandra to niezwykle zmysłowa kobieta, której można mu pozazdrościć. Para znalazła się na okładce magazynu L'Officiel. Ich wspólna sesja zdjęciowa jest seksowna i bardzo odważna.

Znany Aktor i jego przedsiębiorcza żona są razem już od 10 lat. Doczekali się dwóch synów. On spełnia się jako dyrektor Teatru 6. piętro, a ona z powodzeniem rozkręca swoją markę odzieżową. Małżeństwo chwali się sobą na Instagramie. Często publikują zdjęcia, na których wyglądają jak hollywoodzka para. Mają też dystans do siebie i nie boją się wrzucić fotek i filmików na których się wygłupiają. Kilka tygodni temu mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej sesji zdjęciowej do magazynu L'Officiel. Para wygląda na nich naprawdę zmysłowo. Szczególnie na jednym zdjęciu, na którym widzimy ich nago! Ola nie bała się kontrowersji i śmiało odsłoniła ciało.

Magazyn tytułuje Żebrowskich tak: - Naturalni, szczerzy, wrażliwi. Z poczuciem humoru i miłością do dobrego jedzenia. Ale przede wszystkim do siebie nawzajem.  Co Wy o nich sądzicie?

Zobacz: Żona Żebrowskiego pokazała pośladki! Daleko im do ideału

Michał Żebrowski nie lubi umalowanej żony

Najnowsze