Złe informacje! Stan Borys po szczepieniu podupadł na zdrowiu. Groził mu kolejny udar?!

Stan Borys wziął drugą dawkę
Autor: KOM Stan Borys wziął drugą dawkę

Stan Borys (79 l.), który od czasu rozpoczęcia leczenia po udarze mózgu mieszka w Nowym Jorku, jest już w pełni zaszczepiony. Ale nie wszystko poszło po jego myśli. U gwiazdora sceny pojawiły się skutki uboczne. Stan Borys był w takim stanie, że jego bliscy drżeli o jego życie.

Stan Borys przed dwoma laty przeszedł udar niedokrwienny mózgu. Od tego czasu jest regularnie rehabilitowany. By leczyć się pod okiem amerykańskich specjalistów, rok temu wyjechał do Nowego Jorku.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Piaseczny i Michał Witkowski razem na randce? Pisarz mówi O MIŁOŚCI do wokalisty

Przed szczepieniem miał obawy ze względu na możliwość wystąpienia powikłań. Do tej pory zaraza go omijała, nie miał przeciwciał.

– Ze względu na przebyty udar i problemy neurologiczne odwlekaliśmy szczepienie. Jednak po wielu konsultacjach z lekarzami w USA i w Polsce w końcu zdecydowaliśmy się na szczepionkę – mówi „Super Expressowi” partnerka gwiazdora Anna Maleady.

NIE PRZEGAP: Dorota Wellman chuda jak przecinek. Co za talia! Do sieci trafiło zdjęcie, na widok którego opadną wam szczęki

Borys przyjął szczepionkę Pfizera. I jak to się zdarza, w ciągu 24 godzin wystąpiły u niego niepokojące objawy. Miał 38 stopni gorączki i wymiotował.

– Najgorsze były skoki ciśnienia. Baliśmy się, żeby nie dostał kolejnego udaru – mówi nam zatroskana ukochana piosenkarza.

Na szczęście wszystko ustąpiło. Po drugiej dawce szczepionki wystąpiło już tylko osłabienie. Stan ma nadzieję, że dzięki pełnemu zaszczepieniu będzie mógł w końcu przylecieć do Polski, za którą bardzo tęskni.

Stan Borys uwięziony w Ameryce. Nagranie z Nowego Jorku. TYLKO U NAS
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze