Znana piosenkarka powraca z nowym HITEM. Jak ona się POSTARZAŁA!

2020-08-02 15:18 wp
Znana piosenkarka powraca z nowym HITEM. Jak ona się POSTARZAŁA!
Autor: AKPA Znana piosenkarka powraca z nowym HITEM. Jak ona się POSTARZAŁA!

Pamiętacie autorkę hitu "Na kolana"?! Znana piosenkarka powraca z nowym hitem. Katarzyna Cerekwicka nagrała też teledysk, w którym prezentuje swoje nowe oblicze. Jak ona się postarzała! Musicie to zobaczyć. Wygląda zupełnie inaczej!

To niebywałe jak wygląda teraz Kasia Cerekwicka! Choć piosenkarka ma dopiero 40 lat, na najnowszych zdjęciach wygląda bardzo staro (jak na swój wiek)! Wokalistka zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Tego nikt się nie spodziewał. Gwiazda powraca z nowym hitem pod tytułem "W pogoni za szczęściem". W sieci właśnie ukazał się teledysk, w którym wystylizowana na seniorkę Cerekwicka szaleje w najlepsze bawiąc się jak nastolatka! Wszystko to dla nowego albumu "Pod skórą", który ujrzy światło dzienne już we wrześniu.

Oprócz genialnej charakteryzacji, uwagę zwraca też stylizacja piosenkarki. Królują kolory i różnorodne wzory rodem z przełomu lat 70. i 80. Nie możecie tego przegapić. Sama Kasia zachęca do obejrzenia teledysku: - Żyj kolorowo... Czy widzieliście moją najnowszą stylizacje? Zapraszam do obejrzenia teledysku na kanale YouTube Kasia Cerekwicka Official. 

Najnowsze