Znane gwiazdy proszą o pieniądze. Zaskakujące na co

2019-04-03 5:33
Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej
Autor: Jacek Kurnikowski reżyser Katarzyna Jungowska

Zbigniew Zamachowski (58 l.), Grażyna Szapołowska (66 l.), Daniel Olbrychski (74 l.), Rafał Olbrychski (48 l.) bardzo chcą zagrać w krótkometrażowym filmie Katarzyny Jungowskiej (41 l.), pt. „Wiedźma”. Przeszkodą są niestety pieniądze.

Tzw. krótkich metraży nikt nie dotuje, dlatego twórcy robią je zazwyczaj za własne środki. Jungowska postanowiła zatem poszukać wsparcia na platformie Polak Potrafi. Właśnie rozpoczęła się ogólnopolska zrzutka. Do wpłat zachęcają ikony kina w zamieszczonych na YouTube filmikach.

– To nie żaden wstyd prosić o wsparcie. Ten film to sztuka dla sztuki. Znanym artystom nie zależy, by wziąć udział w kolejnym komercyjnym filmie. Chcą wystąpić w czymś, co czują – mówi „Super Expressowi” Jungowska i zdradza: – Mój film opowiada o tym, jak uchronić swoją duszę przed czyhającym dookoła złem - dodaje.
Znana pani reżyser jest również w trakcie pracy nad komercyjnym filmem „Zenek”, opowiadającym historię króla disco polo.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym ambitnym projekcie i wesprzeć wielkie gwiazdy w realizacji tej wartościowej produkcji, jaką z pewnością jest film "Wiedźma", kliknijcie TU.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE