Znany gej chciał popełnić samobójstwo. Poruszające wyznanie gwiazdora

2020-08-02 20:26 wp
Znany gej PŁACZE po wyborach. Nagrał DRUZGOCĄCE WIDEO dla mamy
Autor: Instagram @qczaj Znany gej PŁACZE po wyborach. Nagrał DRUZGOCĄCE WIDEO dla mamy

Kolejne mocne słowa słynnej gwiazdy telewizji. Znany gej chciał popełnić samobójstwo. Trener personalny Qczaj, czyli Daniel Józek, niedawno wyjawił, że jest homoseksualistą. Od tamtej pory śmielej wypowiada się na tematy związane z tolerancją, o którą nieustannie walczy. Mężczyzna wyznał, że trud, z którym się zmaga doprowadził go na skraj załamania. Znany gej chciał popełnić samobójstwo. Poznajcie szczegóły poruszającego wyznania gwiazdora.

Trener personalny Qczaj kilka miesięcy temu wyjawił, że jest gejem. Wyznał też, że został zgwałcony w dzieciństwie. Mężczyzna zebrał się na odwagę i od tamtej pory śmiało wypowiada się na burzliwe tematy związane nie tylko z tolerancją, ale też pedofilią czy polityką. Gwiazdor postanowił kolejny raz zabrać głos. Tym razem udzielił bardzo szczerego wywiadu. W rozmowie z agencją Newseria znany gej wyznał, że chciał popełnić samobójstwo:

Myślę o tych momentach, kiedy miałem 16–17 lat, siedziałem na krakowskich Skałkach i zastanawiałem się, czy skoczyć, czy nie. Czułem się nieakceptowany. Miałem poczucie, że zawiodłem wszystkich wkoło, w tym swoją mamę. Dzisiaj mam 33 lata, jestem silniejszy i cieszę się, że nie skoczyłem. Chcę jednak uświadamiać innych, że słowa dorosłych mają wpływ na dzieci – czasami bardzo bezpośredni. Mogą doprowadzić do tragedii. Dostajemy przecież mnóstwo informacji o tym, że jakiś dzieciak zrobił sobie krzywdę z powodu braku akceptacji.

Daniel Józek apelował też do władz oraz wszystkich dorosłych ludzi, aby ważyć słowa kierowane do młodzieży. Zaznaczył, że mają one wielką moc i mogą zdziałać wiele złego:

Na moją skrzynkę pocztową przychodzi mnóstwo wiadomości od młodych ludzi, którzy nie do końca jeszcze rozumieją swoją sytuację. W tych osobach szum medialny wyzwala jeszcze większą nienawiść do siebie. Kiedy prezydent naszego kraju mówi im, że nie są ludźmi, rodzi się w nich poczucie wstydu i brudu wewnętrznego. Musimy jako dorośli ludzie brać odpowiedzialność za swoje słowa, ponieważ możemy sprawiać innym ogromną krzywdę.

Najnowsze