Znany gej PŁACZE po wyborach. Nagrał DRUZGOCĄCE WIDEO dla mamy. Serce pęka!

2020-07-14 14:18 wp
Znany gej PŁACZE po wyborach. Nagrał DRUZGOCĄCE WIDEO dla mamy
Autor: Instagram @qczaj Znany gej PŁACZE po wyborach. Nagrał DRUZGOCĄCE WIDEO dla mamy

W sieci grzmi po wygranej Andrzeja Dudy w II turze wyborów prezydenckich. Głos niezadowolenia wyrażają dziennikarze, celebryci, ale też gwiazdy sportu. Wśród nich jest znany gej, który płacze po wyborach. Mężczyzna nagrał druzgocące wideo dla mamy. Serce pęka, gdy się na to patrzy. Zobaczcie!

Podczas swojej kampanii Andrzej Duda śmiało formułował oburzające niektóre środowiska sądy. Ogromnym echem w mediach odbiło się stwierdzenie Prezydenta RP, że społeczność LGBT to nie ludzie, a ideologia. Nieprzemyślane słowa wywołały ogromne zamieszanie i fale protestów. Również dziś, gdy znany jest już zwycięzca wyborów 2020, nad wynikiem pochylają się obywatele i gwiazdy znane z telewizji czy internetu. Między innymi stają oni w obronie osób ze środowiska LGBT. Wśród nich jest znany gej, który płacze po wyborach. Qczaj, czyli Daniel Józek nagrał druzgocące wideo dla mamy.

Zapłakany i przerażony bez ogródek mówi, co czuje: - Cześć mamusiu. Mamo, nie bój się o mnie, bo ja sobie poradzę, wiesz, że sobie zawsze radziłem. Niezależnie od tego jaka była władza, to sobie zawsze radziłem i poradzę sobie i tym razem, ale mamo! Nie to jest dla mnie najbardziej przerażające. Najbardziej przerażające jest dla mnie to, że dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być pijanym pedofilem, bo dostaniesz ułaskawienie od prezydenta, niż gejem, niż kimś, kto kocha. To jest najstraszniejsze, mamo - mówił zapłakany Qczaj.

Znany gej wypomniał Andrzejowi Dudzie, uniewinnienie mężczyzny skazanego za czyn pedofilski wobec własnej córki. W mocnych słowach odniósł się do tego: - Nie da się wybaczyć komuś, kto zrobił krzywdę dziecku. To, co one czują, to jest nienawiść do siebie na całe życie. A ktoś pisze o tym, że to jest spoko? Postanowiłem udostępnić to nagranie, żeby pokazać, jak czują się niektóre osoby, jak czuje się w tym kraju człowiek, który był zgwałcony przez pedofila, i który k***a idzie na terapię, żeby każdego dnia radzić sobie z życiem. To jest przegrana. Całe wideo znajdziecie poniżej:

Qczaj płacze na instagramie po wygranej Dudy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze