Manowska zagrożona!? Polsat szykuje konkurencję dla "Rolnik szuka żony". Znamy szczegóły!

2021-07-26 20:35
Marta Manowska, prowadząca Rolnik szuka żony. Nowe show Polsatu
Autor: Instagram Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony". Nowe show Polsatu

Telewizyjne programy rozrywkowe coraz bardziej skupiają się na szukaniu miłości. Hitem Telewizji Polskiej jest "Rolnik szuka żony", w Polsacie romansują na "Love Island", natomiast TVN7 stawia na "Hotel Paradise". Do tej grupy wkrótce dołączy program "Życie na wsi", który będzie łączyć randkowanie z pracą w gospodarstwie rolnym. Kiedy emisja "Życia na wsi"? Pojawia się również kwestia prowadzącego. Kto zdobędzie taką sympatię widzów, jak Marta Manowska w "Rolniku"?

Widzowie, którzy śledzą programy randkowe w telewizji potrafią wymienić kilka mocnych tytułów. Jednak liderem pozostaje show TVP "Rolnik szuka żony". Marta Manowska wyrosła na prawdziwą gwiazdę. W programie telewizyjnej "jedynki" stawia się na poznawania kandydatki na żonę, a od jakiegoś czasu również na męża. Rolnicy bądź rolniczki zapraszają do swojego gospodarstwa zainteresowanych, z nadzieją, że odnajdą prawdziwą miłość. Oczywiście odpowiednia osoba musi odnaleźć się w wiejskim środowisku. Świetnie poradziła sobie w nim np. Anna, która wyszła za Grześka z drugiej edycji. Para doczekała się dwójki dzieci. 

Czy nowe show Polsatu to konkurencja dla "Rolnik szuka żony"? Koncepcja programu jednak trochę się różni:

- W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku 20-55 lat, którzy zamieszkają w gospodarstwie rolnym. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem będzie wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku będzie rejestrowany przez kamery i mikrofony - podał portal Wirtualne Media.

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!

ZOBACZ: Alan z "Warsaw Shore" włożył psa do zamykanego grilla. Piekło w komentarzach! Internauci miażdżą celebrytę

"Życie na wsi" - nowe show Polsatu. Prowadzący, data emisji

Program "Życie na wsi" będzie stawiał uczestników w mniej komfortowych warunkach niż obserwujemy to w "Rolnik szuka żony". Bohaterowie show będą musieli przetrwać w opuszczonym gospodarstwie z ograniczonymi zasobami - bez dostępu do nowych technologii, bieżącej wody czy ogrzewania. Wszelkie udogodnienia będą musieli zorganizować sobie sami. Ruszają castingi (formularz tutaj), które mają zakończyć się we wrześniu. Wirtualne Media przewidują, że show będzie można oglądać najwcześniej wiosną 2022 roku. Na informację o prowadzącym lub prowadzącej będziemy musieli jeszcze poczekać. Czy ta postać zyska taką sympatię jak Marta Manowska?

Poniżej wspomnienia z programu "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jak kandydatki jednego z rolników starały się o jego względu poprzez ciężką pracę w oborze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE