Monika Olejnik

i

Autor: AKPA Monika Olejnik

Poznalibyście?

66-letnia Monika Olejnik pokazała, jak wygląda tuż po treningu. Trudno uwierzyć

2022-09-21 13:15

Monika Olejnik interesuje się nie tylko polityką. W przerwach od śledzenia bieżących wydarzeń i maglowania polityków wszystkich frakcji dziennikarka uwielbia sztukę i aktywność fizyczną. Zawsze znajdzie czas na trening oraz bieganie. Teraz pokazała, jak wygląda tuż po zakończeniu ćwiczeń.

Monika Olejnik nie kryje swojego zamiłowania do aktywności fizycznej. Przy wielu okazjach chwali się swoimi ćwiczeniami w mediach społecznościowych. Prowadząca „Kropkę nad i” lubi zaczynać dzień od treningu lub joggingu. Najczęściej też pokazuje, że biega po malowniczych Łazienkach Królewskich. Lubi też pokazywać, jak wykonuje tak zwaną deskę – trudne ćwiczenie wykorzystującą siłę mięśni nóg i ramion. Nie ulega wątpliwości, ze 66-latka jest w świetnej formie, jakiej niejedna młodsza osoba mogłaby jej tylko pozazdrościć. Ostatnio zamiast ćwiczeń postanowiła pokazać, jak wygląda zaraz po treningu.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ MONIKĘ OLEJNIK W BIKINI

- Ufff. Już po porannym treningu. Sport, zdrowie, kultura, aktywność dają nam wolność. Dobrego dnia! – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Dodała także zdjęcie, na którym widać jej stylizację. Monika Olejnik wybrała czarno-białą spódniczkę przed kolano, beżowe, ozdobne kozaki i czarną marynarkę, na głowie zaś ma czapkę. Dziennikarka ma także makijaż i rozwiane włosy, a do tego widać, ze tryska energią. Aż trudno uwierzyć, że chwilę ćwiczyła!

Sprawdź: Tym razem Olejnik przesadziła? „Ta sukienka to jest jakiś kosmos”

„Fantastycznie pani wygląda!”; „Niesamowita jest Pani w swojej systematyczności”; „Kto by pomyślał, ta drobna Kobieta łączy styl, elegancję, mądrość, profesjonalizm, poczucie humoru” – czytamy w komentarzach.

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Sonda
Czy lubisz Monikę Olejnik?