Magdalena Ogórek żali się na brak pieniędzy. Nie może wysłać córki na Oxford

i

Autor: AKPA Magdalena Ogórek żali się na brak pieniędzy. Nie może wysłać córki na Oxford

Szok

Ale zaskoczenie! Imponujący debiut Magdaleny Ogórek w „Wiadomościach”

2023-06-09 21:17

Magdalena Ogórek jest dobrze znana zwłaszcza widzom TVP Info, gdzie prowadzi program „Minęła dwudziesta”. Tym razem zaskoczyła fanów, debiutując w „Wiadomościach” na głównym kanale TVP! Wyglądała wprost zachwycająco.

Magdalena Ogórek dała się poznać jako dziennikarka o wyrazistych poglądach i ciętym języku. Dziennikarka słynie ze swoich ostrych rozmów z politykami wszystkich frakcji. Tym razem pokazała się od zupełnie innej strony. Widzowie „Wiadomości” TVP musieli być nie lada zaskoczeni, gdy na ich ekranach pojawiła się właśnie Magdalena Ogórek. To pierwszy raz w jej karierze, gdy pokazała się w tym programie.

Jak się okazało, dziennikarka była w opolskim amfiteatrze i opowiadała, jak wyglądają przygotowania do słynnego festiwalu. Łączyła się także z innymi reporterami, którzy mówili o różnych aspektach wydarzenia.

Trzeba przyznać, że Magdalena ogórek wyglądała wspaniale w czarnej sukience z odsłoniętymi ramionami i głębokim dekoltem, ozdobiony błyszczącym paseczkiem. Do tego miała eleganckie kolczyki z perłami, rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Nie ustępowała gwiazdom, które pojawią się na scenie! Kto wie, być może od teraz Magdalena Ogórek będzie się coraz częściej pojawiać w „Wiadomościach”?

Quiz. Pamiętasz lata 90.? To bez problemu rozpoznasz tych polityków!

Pytanie 1 z 15
Rozpoznajesz polityka? Na zdjęciu jest:
Włodzimierz Cimoszewicz
AFERY rządu? Polacy w SZOKU! Kocham tylko BOGA i PiS! | Komentery