Aleksander Kwaśniewski świętuje urodziny

i

Autor: SUPER EXPRESS Aleksander Kwaśniewski świętuje urodziny

Posłuchasz byłego prezydenta?

Aleksander Kwaśniewski radzi. Oto jego kilka sposobów na jesienną chandrę

2022-09-21 5:28

Kalendarzowa jesień już niebawem, gdyż zaczyna się już 23 września. Jednak dla Aleksandra Kwaśniewskiego pora ta w ogóle nie jest straszna! Ba! Jest wręcz przeciwnie. Były prezydent potrafi zorganizować z żoną na tyle swój czas wolny, aby nie mieć kiedy czuć smutku, nudy czy też nostalgii. Specjalnie dla czytelników "Super Expressu" Aleksander Kwaśniewski wymienił kilka sposobów na jesienną chandrę.

Aleksander Kwaśniewski wie, jak umilić jesienny czas

Nadchodząca pora roku to mimo wszystko okres wyjątkowo przyjemny dla byłego prezydenta. Nie tylko dlatego, że jesienią ma urodziny, ale także jeden z najszczęśliwszych dni w swoim życiu - rocznicę ślubu. Zawsze stara się świętować te dni w gronie żony i najbliższych mu osób. - Mam tradycyjnie plan na listopad. W listopadzie jest rocznica naszego ślubu i moje urodziny. Myślę, że zabiorę żonę na jakąś wycieczkę, ale to musi być niespodzianka - zdradza nam były prezydent.

Jakie ma rady dla Polek i Polaków na jesienne długie i ciemne wieczory? - Trzeba to zaakceptować. Po jesieni znowu będzie zima i będzie można jeździć na nartach. Proponuję, aby zachować niezbędny optymizm. A po drugie radzę aktywność. Właśnie, jak najmniej takich momentów, które sprzyjają jesiennej chandrze, a mimo wszystko spotkań towarzyskich, chodzenia do teatru i chodzenia do kina. My z żoną jesteśmy bardzo zajęci, więc te dni płyną nam szybko, nawet tego nie zauważamy. Aktywność to najlepsze lekarstwo na jesienne smutki - mówi "Super Expressowi" Aleksander Kwaśniewski

Poniżej galeria zdjęć i historia miłości Kwaśniewskich

Aleksander Kwśniewski krytykuje premiera [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]
Sonda
Czy lubiłeś Kwaśniewskich jako parę prezydencką?