Pomysłodawca 'babciowego"

Andrzej Domański chce dojechać rowerem do Sejmu

2023-09-26 5:00

Andrzej Domański (42 l.), jak sam mówi o sobie: „pierwszy facet po Donaldzie Tusku na warszawskiej liście" do Sejmu, bierze udział w wyczerpującym wyścigu po poselski mandat. Ale jak widać, ma też czas, by podelektować się jesienną przyrodą i nabrać dystansu do polityki.

- Kolarstwo to wbrew pozorom sport drużynowy. Tam wszyscy ciężko pracują na lidera - mówi nam Domański, gdy pytamy go o pasję, jaką jest dla niego jazda na dwóch kółkach. - To przybliża ten sport do polityki - nie ukrywa.

Andrzej Domański szlifuje formę 

Andrzej Domański, człowiek, który pilnuje żelaznej logiki (jak mówi o nim Tusk), jest uważany m.in. za pomysłodawcę „babciowego". Polityk przyznaje, że jego największy sukces związany z rowerem był wtedy, gdy wyjechał z Warszawy o 4 nad ranem, a o 18 już odpoczywał na plaży w Sopocie. Podpatrzyliśmy, jak przyszły poseł w profesjonalnym stroju kolarza i w kasku pędził podwarszawskimi łąkami w stronę Wisły. Trzeba przyznać, że zapowiada się twardy zawodnik w wyborczym wyścigu. Czy zdobędzie upragnioną metę na Wiejskiej, okaże się już niebawem.

BABCIOWE? Niech się WYPCHA! Polacy pokłócili się o TUSKA! | Komentery

QUIZ Sprawdź, co wiesz o Platformie Obywatelskiej!

Pytanie 1 z 12
W którym roku powstała Platforma Obywatelska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany