Zdjęcia mówią wszystko

Andrzej Duda i Szymon Marciniak na murawie Stadionu Narodowego! Co robili?

2023-06-17 17:22

Prezydent RP Andrzej Duda bierze udział nie tylko w najważniejszych wydarzeniach na międzynarodowym czy państwowym szczeblu, ale także w mniejszych uroczystościach. Ostatnio zaś pojawił się na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie wziął udział w finale Pucharu Tymbarku.

Andrzej Duda kibicuje nie tylko polskiej reprezentacji, ale także młodym zawodnikom! To finaliści Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który prezydent objął Honorowym Patronatem. Nie mogło zabraknąć go na trybunach! Obejrzał mecz rozgrywany przez dzieci do 12. roku życia, a sędziował arbiter międzynarodowy Szymon Marciniak.

 - Bardzo mi miło, że mogę tutaj być z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i kibicami na Pucharze Tymbarku. Finałowy mecz sędziował sędzia Szymon Marciniak, więc to jest ogromne przeżycie dla tych 12–letnich chłopców, którzy tutaj się zmierzyli. Poziom był naprawdę wysoki, bardzo ładny mecz – mówił prezydent.

Andrzej Duda wszedł na murawę, by uścisnąć dłonie młodym sportowcom i wręczyć nagrody dla najlepszych zawodników indywidualnych w grupach do 10 i 12 lat. Nie zabrakło także kilku chwil na wspólne zdjęcia z dziećmi i ich rodzicami oraz krótką rozmowę z każdym, kto chciał zamienić z prezydentem kilka słów. To na pewno nie zapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników!

Quiz. Który prezydent to powiedział? Pierwsze pytanie to łatwizna! Poradzisz sobie z resztą?

Pytanie 1 z 12
Który prezydent to powiedział?: "Ja panu mogę nogę podać"
Express Biedrzyckiej WYBORY 2023 - Dominika DŁUGOSZ, Jarosław KUISZ, Łukasz WARZECHA - Runda 1