Świętowanie

Anna Komorowska hucznie imprezuje z mężem Bronisławem w Budzie Ruskiej. Ważny powód [ZDJĘCIA]

2022-07-31 12:44

Bronisław i Anna Komorowscy praktycznie zawsze obchodzą wspólnie imieniny. Tak było też i tym razem. Świętowali w licznym gronie odświętnie ubrani. Nie zabrało przysmaków, dobrej pogody i świetnej atmosfery. Ten dzień jest wyjątkowy zarówno dla samej solenizantki, jak i dla męża oraz najbliższych. Nie da się ukryć zresztą wręcz wymalowanych uśmiechów na twarzach wszystkich zebranych.

Imieniny Anny Komorowskiej w Budzie Ruskiej. Była przeszczęśliwa

Bronisław Komorowski ubrany w białą koszulę czuł się gospodarzem imprezy dbając o żonę i innych gości. Annę Komorowską odwiedziło nie tylko wielu bliskich, ale także otrzymała masę prezentów, które bez wątpienia sprawiły jej radość. W domu Komorowskich od lat świętuje się ten dzień i praktycznie wpisał się on już na stałe do kalendarza jako huczna impreza.

Wśród gości rozbrzmiewała muzyka na żywo

Imieninowe chwile umilała w tle muzyka na żywo, m.in. niezwykły i egzotyczny instrument zwany cajonem. Goście również nie szczędzili sobie uścisków i pocałunków w policzek zarówno między sobą, jak i dla osoby najważniejszej tego dnia. Warto wspomnieć, że całe wydarzenie odbyło się na świeżym powietrzu w towarzystwie ładnej pogody. Imieniny z pewnością należały do udanych, a może nawet wymarzonych? Oczywiście redakcja "Super Expressu" przyłącza się do życzeń i życzy wszystkim Annom zdrowia i szczęścia!

Imieniny Anny Komorowskiej. Zobacz zdjęcia w poniższej galerii

Politycy od kuchni - Bronisław Komorowski 2022
Sonda
Obchodzisz imieniny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany