Beata Szydło

i

Autor: twitter.com/tvp_info/kadr z programu Gość Wiadomości Beata Szydło

Polityka

Beata Szydło zafundowała sobie specjalną broszkę

2023-04-02 10:40

Beata Szydło wystąpiła w programie telewizji publicznej w programie "Gość Wiadomości" łącząc się z Wadowic. Tematem rozmów była rocznica śmierci Jana Pawła II i marszów, które organizuje PiS z okazji tej rocznicy. Jednak uwagę telewidzów przykuł jeden szczegół. Była premier znana jest z zamiłowania do broszek, których ma sporą kolekcję. Tym razem również zaprezentowała specjalną, zaprojektowaną przez siebie. Co przedstawiała?

Szydło wspiera swoją partię przed wyborami

"Warto tutaj przyjechać. Czeka nas piękne widowisko – powiedziała w programie "Gość Wiadomości" na antenie TVP Info była premier Beata Szydło. Jednak na klapie kostiumu miała broszkę z napisem 500 plus, który przykuł uwagę widzów. 

Jak czytamy na  portalu TVP Info, w obliczu zbliżających się wyborów, Beata Szydło coraz częściej przypomina o programie 500 plus, który wdrożył jej rząd. Stąd wybór takiej broszki nie może być przypadkowy - wyjaśnia portal.

Szydło na swoim profilu Twetterowym poinformowała, że wprowadzony 7 lat temu przez mój rząd program #Rodzina500Plus oznaczał wielką pozytywną zmianę dla wielu rodzin oraz wykazał, jak ważna jest mądra polityka społeczna i inwestowanie w polskie rodziny. Dokonaliśmy tego, czego inni nie potrafili lub po prostu nie chcieli zrobić".

Premier Szydło została wybrana do europarlamentu w 2019 r.  

B.SZYDŁO: POPEŁNILIŚMY WIELE BŁĘDÓW, ALE POTRAFIMY PRZEPROSIĆ
Sonda
Podoba ci się styl Beaty Szydło?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany