Ale się dobrali!

Prawie nikt nie wie, jak wygląda żona Bogdana Rymanowskiego. Szokująca prawda o małżeństwie. Mamy zdjecia!

2022-12-08 15:29

Bogdan Rymanowski znów jest na topie. Niedawno napisał książkę o Kornelu Morawieckim, ojcu szefa rządu, która jeszcze przed publikacją wywoływała spore kontrowersje. Do tego jest prezenterem Polsatu, przeprowadził też ostatnio głośny wywiad z Czesławem Michniewiczem już po odpadnięciu Biało-czerwonych z mundialu. Niewiele za to wiadomo o żonie Bogdana Rymanowskiego. Prawie nikt nie, jak ona wygląda. Mamy jej zdjęcia. Zobacz, jak wygląda Monika Rymanowska. Jak Bogdanowi Rymanowskiemu układa się z żoną? Wiemy, jaka jest prawda.

Bogdan Rymanowski żona, dzieci. Jak układa się w małżeństwie?

Prezenter Polsatu i Polsatu News o swoim życiu prywatnym nie opowiada na prawo i lewo. Bogdan Rymanowski niechętnie mówi o żonie i dzieciach, choć zdarzają się wyjątki. Dziennikarzowi zdarzyło się publicznie pokazać z małżonką. Dzięki temu mamy fotki Moniki Rymanowskiej. Trzeba przyznać, że piękna z nich para. Nie tylko piękna, lecz także wyjątkowo zgodna. Trudno w świecie polskiego show-biznesu znaleźć tak udaną parę. Rymanowscy mają trójkę dzieci: Julię, Aleksandrę i Karola. Wszystkie są już dorosłe i wyfrunęły z rodzinnego gniazdka. Często zdarza się, że po wyprowadzce dzieci, małżeństwo dopada kryzys. U Bogdana Rymanowskiego i jego żony takie słowo zdaje się w ogóle nie istnieć! 

Bogdan Rymanowski o rozwodzie: To jak lot w kosmos

Prezenter Polsatu w rozmowie z "Dobrym tygodniem" opowiedział o swojej relacji z małżonką. - Bez żony trudno mi jest wytrzymać nawet jeden dzień. A co dopiero rozstanie? Rozwód z Moniką to jak lot w kosmos: tak niewyobrażalny, że nigdy o nim nie pomyślałem. Ustępowanie jest w dużej mierze kluczem do naszego szczęścia. A przyznam, że my nie mieliśmy żadnych większych kryzysów. Jest nam razem dobrze i już - zdradził Bogdan Rymanowski. W tym roku Rymanowscy świętują 30-lecie ślubu. Poznali się jeszcze w liceum. Przyszły gwiazdor Polsatu był nieśmiały, dlatego musiał prosić o pomoc kumpla. - Przedstawił mnie w najlepszym świetle i się zgodziła. Jednak, jak się okazało, tylko dlatego, że niektóre jej koleżanki się we mnie kochały. A ona nie! Wtedy jeszcze nie. Niedawno się przyznała, że wówczas niespecjalnie na mnie zerkała - wyznał Bogdan Rymanowski. 

Politycy od Kuchni - Paweł Kukiz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany