Klaudia Jachira

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Klaudia Jachira

Zniechęca do potomstwa?

Czy Klaudia Jachira ma dzieci? Szokujące wyznanie posłanki Zielonych

2023-04-11 14:04

Klaudia Jachira to chyba najbardziej kontrowersyjna posłanka opozycji. Niedawno przystąpiła do Zielonych, czyli partii wchodzącej w skład Koalicji Obywatelskiej. Parlamentarzystka chętnie mówi o polityce, ale prawie nic nie wiadomo o jej życiu prywatnym. Czy Klaudia Jachira ma dzieci i partnera? Dokopaliśmy się do jej szokującego wyznania sprzed lat. To wiele osób zniechęca do posiadania potomstwa.

Klaudia Jachira i gorące ujęcia z planu serialu

Klaudia Jachira w Sejmie jest od 2019 roku, a od niedawna reprezentuje ugrupowanie Zielonych, z którym już wcześniej blisko współpracowała. Zanim pochodząca z Wrocławia posłanka trafiła do wielkiej polityki, bez powodzenia ubiegała się o mandat z listy Nowoczesnej Ryszarda Petru. Wcześniej Klaudia Jachira zawodowo spełniała się jako aktorka. Widzom szczególnie zapadły w pamięci gorące ujęcia z planu serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Posłanka grała tam seksowną pielęgniarkę, która próbuje uwieść jednego z pacjentów. (Tu zobaczysz zdjęcia i wideo z rozpalającej zmysły sceny z udziałem Klaudii Jachiry). 

Klaudia Jachira dzieci, partner. Szczere wyznanie

O ile o karierze aktorskiej i politycznej Klaudii Jachiry wiadomo sporo, to trudno doszukać się informacji o jej życiu prywatnym. Posłanka raczej nic nie mówi o swoich związkach i perypetiach miłosnych. W dużym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" wyznała kiedyś, że w szkolnych latach się zakochiwała. Czy teraz ma partnera? Nic na ten temat nie wiadomo. W jednym z nielicznych osobistych wyznań posłanka wspomniała za to o dzieciach. Czy Klaudia Jachira ma dzieci? W 2019 roku na Facebooku wyłożyła kawę na ławę. - Nie mam nawet syndromu mamusi jak większość moich bezdzietnych znajomych. Ok, mam wróble za oknem i kwiatki. To jest mój max, jeżeli chodzi o opiekę. Mówią, zmieni ci się. Nie zarzekam się, ale jak "mi się zmieni", to będę się wtedy martwić - napisała parlamentarzystka. O co chodzi z tym zmartwieniem? Klaudia Jachira przytacza argument, które zniechęca część ludzi do posiadania potomstwa. - Tak, martwić, bo uważam, że w dzisiejszym zagrożonym katastrofą klimatyczną świecie, posiadanie dzieci to egoizm. Ziemia jest przeludniona, coraz więcej terenów będzie niezdatne do zamieszkania i raczej powinno się zachęcać ludzkość do ograniczenia prokreacji. Czy zastanawiacie się, na jaki świat sprowadzacie dzieci? Jak przyjdzie im żyć na umierającej planecie? - tłumaczyła i pytała kontrowersyjna posłanka Zielonych. 

Poniżej prezentujemy gorące ujęcia Klaudii Jachiry z planu serialu, w którym grała seksowną pielęgniarkę

Campus Polska 2022 Posłanka KO Klaudia Jachira
Listen on Spreaker.