Zrobiło się gorąco

Rozpalająca zmysły Klaudia Jachira rozpięła fartuch i usiadła na mężczyźnie. To wideo ciągle krąży po sieci!

2022-12-13 15:39

Klaudia Jachira w ostatnich latach dała się poznać przede wszystkim jako kontrowersyjna posłanka znienawidzona przez polityków PiS. Jej happeningi, akcje i wystąpienia sejmowe - szczególnie te dotyczące Jarosława Kaczyńskiego - mocno działają na nerwy działaczom partii rządzącej. Zanim Klaudia Jachira weszła do polityki, był aktorką. Widzom szczególnie zapadła w pamięci jedna scena z jej udziałem. Widzimy w niej, jak ociekająca seksem Klaudia Jachira rozpięła fartuch i usiadła na mężczyźnie.

Klaudia Jachira jako seksowna pielęgniarka rozpala zmysły

Klaudia Jachira jako aktorka wystąpiła w kliku popularnych serialach, m.in. w "Pierwszej miłości", w "Na Wspólnej" czy w "Przyjaciółkach". Największe emocje jednak budzi jej rola w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", która mężczyzn rozpala do czerwoności. Widzimy bowiem seksowną Klaudię Jachirę w roli pielęgniarki Celstynki. Nagle bohaterka rozpina fartuch i rzuca się na pacjenta. Wydaje się, że za chwilę za chwilę dojdzie akcja się rozkręci i zaczną się namiętne igraszki. Bohater serialu jednak odrzuca zaloty pielęgniarki. -  Ej, ale przecież każdy facet marzy o seksownej pielęgniarce - dziwi się bohaterka grana przez Klaudię Jachirę. Pikantne wideo z serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" do dziś krąży w sieci. 

Klaudia Jachira szczerze o swojej roli

Sama Klaudia Jachira - tuż przed wyborami parlamentarnymi 2019 - wspominała swoją rolę w rozmowie z portalem Fakt24.pl. - Kilka razy występowałam w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", ostatnio chyba pół roku temu. A rola pielęgniarki była chyba dwa lata temu. To była scena w szpitalu psychiatrycznym. Bohater wybierał się na wieczór kawalerski. Grałam pielęgniarkę. Nie było tam rozbieranej roli, jedynie rozpinanie fartucha i była widoczna bielizna - tłumaczyła polityczka KO. - Jestem aktorką i jak dostaję jakąś rolę w serialu, to gram. Ja z czegoś muszę żyć! Wszystkie filmy, które robię w internecie dotyczące polityki, polityczno-satyryczne robię tylko z potrzeby serca. Nie dostaję za nie ani złotówki. Moim zawodem jest aktorstwo, każda rola jest ważna. I to jest zawsze miła wiadomość, jak dzwoni agencja, że jest jakaś rola, czy w "Sprawiedliwych", czy w "Pierwszej Miłości", czy w "Na Wspólnej", to znaczy, że będzie na kolejny miesiąc życia - dodała Klaudia Jachira. 

Zobacz galerię seksownych zdjęć Klaudii Jachiry. Są tam m.in. rozpalające wyobraźnię kadry z serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki