Aleksandra Szczudło

i

Autor: East News

Ale numer!

Dziennikarze zaczepili posłankę na korytarzu. Zabawna sytuacja. Wszystko się nagrało [WIDEO]

2023-07-11 19:45

W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, które przedstawia posłankę Zjednoczonej Prawicy, Aleksandrę Łapiak. Sytuacja wygląda dość zabawnie, bo posłanka nie odpowiedziała na pytania dziennikarzy, ponieważ prowadziła rozmowę telefoniczną. Sęk w tym, że... na telefonie miała widoczną , zdaniem redaktorów, tapetę.

Posłanka Aleksandra Łapiak jest w Sejmie od 2019 roku, to reprezentantka Suwerennej Polski z Podlasia. Polacy mogą nie znać jej  zbyt dobrze, bo posłanka Łapiak z mównicy sejmowej w ciągu prawie  czterech lat zabierała głos raz, a było to wiosną 2021 roku. Teraz jednak o posłance może być nieco głośniej za sprawą  nagrania opublikowanego na twitterowym koncie "Szkła kontaktowego". Widać na nich posłankę, z którą  chcą porozmawiać dziennikarze, czyli dziennikarz TVN24 Radomir Wit oraz dziennikarka "Gazety Wyborczej" Justyna Dobrosz-Oracz.

CZYTAJ: Artur Andrus odchodzi ze "Szkła kontaktowego"! Widzowie TVN24 w szoku. Satyryk tworzył program od samego początku

Pierwszy pytanie posłance  zadaje Wit, któremu nie udaje się zatrzymać pędzącej parlamentarzystki, mającej przy uchu telefon, wyjęty chwilę wcześniej z torebki. - Ale pani nie ma włączonego telefonu... - wtrąca się Dobrosz-Oracz, na co  Łapiak nie reaguje. Posłanka nadal jest pogrążona w rozmowie przez telefon. - Przecież nikt do pani nie dzwoni - mówi dziennikarz TVN24 i  dalej kroczy przy polityczce, która nie zważając na niego dalej mówi do telefonu. - Wiesz co, ja zadzwonię do ciebie później - mówi na zamieszczonym w sieci nagraniu posłanka Suwerennej Polski. 

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz CIMOSZEWICZ