Szymon Hołownia

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Ciężkie życie lidera Polska 2050

Hołownia obudzony przez córki nad ranem. To co zrobiła młodsza zaskakuje!

2023-01-19 9:07

Szymon Hołownia (47 l.) z żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią (35 l.), która jest pilotem myśliwców, wychowuje dwie małe córeczki - Marysię (6 l.), zwaną Manią i Elę (1 r.). Lider Polska 2050 opisał w mediach społecznościowych swój dzisiejszy wczesny poranek, kiedy to został obudzony przez córki. Starsza zaczęła odkurzać, a młodsza włączyła telewizor.

Pobudka nastąpiła już o 4.50 rano. Ela postanowiła oglądać telewizję. Ku zaskoczeniu rodziców włączyła sport i oglądała zmagania tenisistów na Australian Open. Starsza z córek z kolei złapała za odkurzać!

- Młodsza definitywnie wstała dziś o 4.50 (plus ze trzy pobudki wcześniej, i tak nieźle - wczoraj i przedwczoraj snu w sumie było może ze 2-3 godziny/noc). Starsza - by dotrzymać towarzystwa młodszej - o 5.55. Od razu widać też jednak, która poszła w dziadka, a która w babcię. Ela zostawiona na pół sekundy złapała za pilota, sama włączyła sobie TV i chciała od świtu oglądać sport, Za to Mania złapała za odkurzacz i ogarnęła przedpokój, kuchnię i jadalnię. :) Bez obaw - kibicowanie Eli nie trwało nawet 1/10 seta. Ojciec czuwa. :) Dobrego dnia wszystkim, a zwłaszcza tym, których pociechy też uważają sen za dziwny przeżytek starych ludzi… - napisał Szymon Hołownia na Instagramie.

Szymon Hołownia zrobił córce wspaniały prezent! Każde dziecko będzie zachwycone

Sonda
Czy Szymon Hołownia byłby lepszym premierem niż Mateusz Morawiecki?
Szymon Hołownia o sukcesie Polski 2050: "Jest klient na nasz produkt, bo ludzie od 3 lat dopłacają do tego, by firma istniała" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają