kinderbal Artura Dziambora

i

Autor: PAPARA26 kinderbal Artura Dziambora

Huczna impreza u posła Dziambora. Dzieciaki szalały na dmuchanym zamku i zajadały się tortem ze świnką Peppą [ZDJĘCIA]

2022-07-01 15:43

Artur Dziambor świetnie się spełnia w roli taty bliźniaków. Z okazji urodzin swoich pociech razem z żoną zorganizował wyjątkową imprezę. Dumni rodzice stanęli na wysokości zadania i zapewnili dzieciom moc atrakcji. Maluchy były zachwycone!

Aleks i Leoś w tym roku skończyli trzy lata. Z tej okazji polityk wraz z żoną postanowili zorganizować dzieciom niezwykłe przyjęcie. Trzeba przyznać, że rodzice dali z siebie wszystko i zadbali o to, aby maluchy świetnie spędziły czas. - Staraliśmy się zrobić wszystko, żeby miały wiele różnych zajęć, także myślę, że zabawa była przednia - tłumaczył Artur Dziambor

Na imprezie na dzieci czekało wiele atrakcji. Maluchy radośnie skakały na trampolinie oraz śmigały po podwórku na elektrycznych samochodzikach i rowerach. Największą frajdę najmłodszym sprawił jednak dmuchany zamek. - Zauważyliśmy wcześniej, że nasze dzieci bardzo takie rzeczy lubią, więc stwierdziliśmy, że im to załatwimy - mówił “SE” Dziambor. Zamek okazał się strzałem w dziesiątkę, a bliźniacy spędzili w nim kilka godzin. 

Kluczowym momentem imprezy było oczywiście podanie tortu i zaśpiewanie “Sto lat!”.  Świąteczne ciasto wyglądało niesamowicie - pojawiła się na nim rodzina bajkowej świnki Peppy. Mali solenizanci świetnie poradzili sobie ze świeczką, a później ochoczo wrócili do zabawy. To były niezapomniane urodziny!

ZOBACZ TAKŻE: Poseł Dziambor maluje pisanki i chce zrobić psikusa dzieciom. Ale go poniosło!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z kinder balu u Dziambora. 

Sonda
Ile dzieci masz lub chcesz mieć?
Sedno Sprawy - Artur Dziambor
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany