Jakimowicz, Budka

i

Autor: Filip Radwański/AKPA; Tomasz Radzik/Super Express Jakimowicz, Budka

Echa odwołania prezesa TVP

Jakimowicz broni Kurskiego. Oberwało się Budce: "Po wypowiedzi dla TVN poleciał do kibla"

2022-09-07 9:00

Jarosław Jakimowicz (53 l.) to jedna z głównych twarzy TVP Info. Współprowadzi program "W kontrze" oraz komentuje aktualne wydarzenia polityczne u Michała Rachonia w programie "Jedziemy". Ten niezawodowy aktor znany przede wszystkim z filmu "Młode wilki" ostatnio zaatakował Pawła Deląga sugerując, że ten ukrywa, że jest gejem. Teraz postanowił w bardzo niewybrednych słowach przejechać się po Borysie Budce w Platformy Obywatelskiej. Zrobił to w kontekście odwołania Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP.

Według Jarosława Jakimowicza po odwołaniu Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP, na opozycję padł blady strach. Wszystko dlatego, że według aktora były szef Telewizji Polskiej, będzie miał teraz inne zadanie, które może ich zniszczyć. 

- BLADY STRACH ? GDZIE PÓJDZIE KURSKI? To co widzę w TVN cieszy mnie jak mało co ? Generalnie 2 dzień trwa publiczne ROZWOLNIENIE posłów opozycji, mędrców lewicowych i dziennikarzy tych wszystkich szujni z zagranicznym kapitałem. Generalnie każdy z nich ma strach w oczach gdzie pójdzie KURSKI? No bo jak trafi w jego segment to wie, że już po nim ? - zaczął swój wpis Jakimowicz.

Potem personalnie zaatakował Borysa Budkę z Platformy Obywatelskiej, pisząc, że polityk pewnie udał się do toalety z przerażenia.  - Założę się, że Pan Budka bezpośrednio po wypowiedzi dla tvn poleciał do kibla. Szkoda że jest tylko jeden Jacek Kurski bo wsadzić bym go chciał do rządu, do biznesu i parę innych miejsc żeby przegonił te niedojdy. BLADY STRACH NA OPOZYCJI, ALE NADAL UDAJĄ CWANIAKÓW - zakończył swój wywód aktor-naturszczyk. 

Jakimowicz twierdzi, że Deląg jest gejem, i że ujawni listę jego kochanków. "Narobi się dużo problemów w różnych domach"

W umieszczonym przez Jarosława Jakimowicza kadrze z TVN24 widzimy reportera Radomira Wita, który przeczytał oświadczenie Jacka Kurskiego o odejściu z TVP. Dziennikarz robił to w bardzo ironiczny sposób.

Sonda
Czy Jakimowicz powinien wylecieć z TVP?

Posłuchaj mistrza czarnego humoru i króla satyry – Marcin Śliwa w podcaście „Śliwką w kompot”.

Śliwka sprawia, że dziwna rzeczywistość staje się jeszcze dziwniejsza i celnie punktuje polityczne absurdy. Dokładnie prześwietla nas, Polaków i nasze przywary

Kurski podpadł w PiS? Marek Borowski komentuje
Listen to "Jacek Kurski odszedł. Śliwką w kompot" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany