Jan Pospieszalski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Pospieszalski

Życie po "Warto rozmawiać"

Jan Pospieszalski odnalazł się. Tworzy teraz portal za pieniądze od Ziobry

2022-12-29 8:55

Były prowadzący "Warto rozmawiać" rozpoczął pracę w nowym serwis Afirmacja.info, który propaguje treści rodzinne. Portal finansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Jan Pospieszalski zajmuje się tam redagowaniem tekstów, które tworzone są przez część zespołu, która przygotowywała wspólnie z dziennikarzem przy zdjęty w kwietniu 2021 roku program TVP "Warto rozmawiać"

- Nasza misja to z jednej strony właśnie afirmacja wartości rodzinnych, a z drugiej strony pomoc w rozpoznawaniu i uświadamianiu zagrożeń z którymi rodzina dziś się mierzy. W sposób szczególny odnosi się to do zapewnienia rodzinie bezpieczeństwa w kontekście przeciwdziałania przyczynom przestępczości i pomocy pokrzywdzonym - czytamy w opisie serwisu Afirmacja.info.

Na ich stronie internetowej znajdują się m.in. artykuły: "Ile dzieci chcą mieć Polacy? Zobacz dane z rządowego raportu", "Pedofilia i pornografia zbyt łatwo dostępna na TIK – TOK", czy "„Aborcja to Zabójstwo” – obywatele złożyli ustawę do Sejmu". Jest także zaproszenie na... koncert kolęd granych przez rodzinę Pospieszalskich, który odbędzie się 30 grudnia w warszawskim Kościele św. Krzyża (wstęp wolny).

Przypomnijmy, że Jan Pospieszalski po zniknięciu z TVP prowadził swój program na YouTube (zawiesił go w kwietniu br.) i w PCH24.TV. Prosił także o wsparcie finansowe za pośrednictwem Patronite i Zrzutka. We wrześniu 2021 roku zebrał zaledwie 788 zł stałego comiesięcznego finansowania.

Sonda
Oglądałeś "Warto rozmawiać"?

PiS traktuje publiczne pieniądze jak PRYWATNY BANKOMAT?

Europoseł Lewicy ostro o partii Kaczyńskiego! POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany