Jarosław Kaczyński

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express; Instagram / Olga Semeniuk Jarosław Kaczyński

WESELE JUŻ NIEBAWEM

Jarosław Kaczyński dostał zaproszenie na ślub wiceministrów Semeniuk i Patkowskiego! Pójdzie na wesele?

Ślub Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego, czyli wiceministrów z rządu Mateusza Morawieckiego, zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem zakochana para powie sobie sakramentalne "tak". Zaproszenia ślubne zostały wydrukowane już wcześniej, a teraz narzeczeni rozdają je gościom. Zaproszenie na ślub trafiło też do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Ślub i wesele Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego już niebawem! Kaczyński dostał zaproszenie

Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju i technologii, i Piotr Patkowski, który jest wiceminister finansów, to zakochana para z rządu. Połączyła ich praca, a znajomość przerodziła się w miłość. Semeniuk i Patkowski pełną parą szykują się do ślubu, który ma się odbyć w listopadzie 2023, czyli już za chwilę! Wiadomo, że przyszła panna młoda ma za sobą wieczór panieński, który spędziła w gronie koleżanek. Gotowa jest także suknia ślubna Semeniuk. Gotowe są też zaproszenia ślubne, która para wydrukowała jakiś czas temu. Wiadomo, że zaproszenia są bardzo delikatne i w eleganckim stylu: jasna koperta a na niej wydrukowany mały listek oraz napis: Olga i Piotra, a także data ślubu. Samo zaproszenie jest ukryte w półprzezroczystej okładce przewiązanej złotym sznureczkiem i zalakowane pieczęcią. Jedno z takich zaproszeń trafiło też do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedział się "Super Express", od jednego z posłów PiS, to przyszła panna młoda, Olga Semeniuk wręczyła zaproszenie Kaczyńskiemu. Z pewnością prezesowie sprawiło to ogromną przyjemność. 

Kim jest Piotr Patkowski?

Piotr Patkowski to podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów od 2020 roku. Jednak jego polityczna kariera trwa dłużej. Patkowski był członkiem Gabinetu Politycznego premiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego. Następnie był doradcą Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. W 2016 roku pracował w Biurze Prawnym Ministerstwa Energii. W latach 2018-2020 dyrektor Departamentu Oceny Skutków Regulacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, tyle można o nim wczytać na oficjalnej stronie. 

Kim jest Olga Semeniuk?

Olga Semeniuk też ma bogate życie zawodowe. W październiku została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Od 2 stycznia 2020 r. pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, a następnie w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Jednocześnie pełni też funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany