Semeniuk i Patkowski randkowali

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS Semeniuk i Patkowski randkowali

Będzie ślub w rządzie Morawieckiego! Tak wyglądają zaproszenia ślubne Semeniuk i Patkowskiego

2022-07-19 10:01

Ślub w rządzie Mateusza Morawieckiego zbliża się wielkimi krokami! Jak wiadomo do ślubu szykuje się para wiceministrów: Olga Semeniuk i Piotr Patkowski. Zakochani już niebawem ruszą do rodziny i przyjaciół z zaproszeniami na ślub. Zdjęcia zaproszeń pojawiły się w sieci! Trzeba przyznać, że zaproszenia są piękne.

Ślub Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego

Szykuje się ślub w rządzie, a przygotowania do uroczystości idą pełną parą. To wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk oraz wiceminister finansów Piotr Patkowski już niebawem powiedzą sobie "tak" i będą ślubować sobie miłość i wierność aż po grób. Najwyraźniej ten najważniejszy dzień w życiu narzeczonych zbliża się już wielkimi krokami. Skąd ta pewność? Przyszła panna młoda, Olga Semeniuk, pokazała na Instagramie zaproszenia ślubne! Trzeba przyznać, że są piękne! Jak wyglądają? Sprawdźcie sami.

Sedno Sprawy - Piotr Patkowski

Tak wyglądają zaproszenia ślubne wiceministrów: eleganckie i z klasą

Olga Semeniuk, czyli przyszła panna młoda, już pochwaliła się zaproszeniami. Zaproszenia ślubne Semeniuk i Patkowskiego są już wydrukowane i gotowe do wręczania. Są one bardzo delikatne i w eleganckim stylu: jasna koperta a na niej wydrukowany mały listek oraz napis: Olga i Piotra, a także data ślubu. Tyle koperta. Samo zaproszenie jest ukryte w półprzezroczystej okładce przewiązanej złotym sznureczkiem i zalakowane pieczęcią. W środku znalazły się wszelkie informacje na temat tego, że młodzi zamierzają się pobrać o ustalonej godzinie w zaplanowanym miejscu. Pod wpisem pojawiły się miłe słowa skierowane do przyszłej pary młodej, wśród nich nie zabrakło gratulacji od Magdaleny Ogórek

SPRAWDŹ: Nie poznaliśmy wiceminister Olgi Semeniuk! JEDNA rzecz zrobiła robotę [ZOBACZ]

NIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK OLGA SEMENIUK I PIOTR PATKOWSKI POSZLI NA RANDKĘ:

Sonda
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki