Rajskie wakacje Kurskich

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express/Facebook Rajskie wakacje Kurskich

Joanna Kurska nurkowała z synem na Kanarach. Filip świetnie sobie poradził [ZDJĘCIA]

2022-07-11 19:07

Wakacje w pełni, więc kto tylko może, rusza na wczasy! Żona Jacka Kurskiego (56 l.), prezesa TVP, Joanna Kurska, ma ogromne powody do dumy. Jej nastoletni syn Filip zdobył nowe umiejętności. Chłopak zaczął nurkować. I to nie byle gdzie, bo na Wyspach Kanaryjskich. To właśnie tam wypoczywają całą rodziną.

Żona Kurskiego nurkowała z synem

Joanna Kurska, żona prezesa Telewizji Polskiej, pęka z dumy! Wszystko dlatego, że jej syn Filip zaczął przygodę z nurkowaniem. Prezes Jacek Kurski wraz z ukochaną żoną i dziećmi spędzali czas na rajskich wczasach. Cała rodzinka odwiedziła wyspę Fuerteventura na Oceanie Atlantyckim, która należy do Hiszpanii i jest częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. To tam chłopak nurkował wraz z mamą. Mama może być z niego dumna! Bo żeby nurkować trzeba mieć nie tylko w sobie ciekawość do oglądania podmorskich głębin, ale i dużo odwagi. Po drugie żeby nurkować trzeba znać technikę, a to nie jest takie proste. Jednak czego się nie robi, by spełniać swoje marzenia.

Jacek Kurski także kocha sporty wodne

Zresztą Jacek Kurski to także świetny pływak, który wyznaje zasadę: w zdrowym ciele, zdrowy duch! Wystarczy wspomnieć jego wodne wyczyny na Mazurach. Chociaż była już druga połowa września, Kurski wskoczył w specjalny kostium i pływał. Mimo że po nocnych przymrozkach woda miała jedynie 11 stopni, Kurski nie przemarzł do szpiku kości, bo jego pływacki kombinezon był zrobiony z neoprenu – nowoczesnego materiału, który zapobiega wyziębnięciu ciała. Przypomnijcie sobie ten wyczyn Jacka Kurskiego: KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NURKOWANIA JOANNY KURSKIEJ I FILIPA W GALERII NIŻEJ:

Sonda
Czy kiedykolwiek nurkowałeś?
Astrolog mówił, co spotka Kaczyńskiego! "Dewastujący czas..." [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]
Nasi Partnerzy polecają