ROBIŁY CUDA NA LODZIE

Kasia Tusk uczy córeczkę jazdy na łyżwach. Tusk może być dumny z wnusi [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-02-21 5:09

Kasia Tusk to mama na medal! Nie dość, że łączy pracę zawodową z życiem rodzinnym, to wie, jakie atrakcje zapewnić dzieciom, tak, by miały nie tylko frajdę, ale i pożytecznie spędzony czas. Córka Donalda Tuska zabrała swoją rodzinę na spacer, lody, ale i na łyżwy! Tuskówna postanowiła nauczyć starszą córeczkę jazdy na lodzie.

Tak Kasia Tusk spędza czas z rodziną. Uroczo!

Kasia Tusk wie, jak dobrze spędzić czas z rodziną. W zalataniu, wirze prac i innych obowiązków, blogerka znalazła czas dla najbliższych, czyli kochanego męża i córeczek. Paparazzi zauważyli Kasię Tusk na spacerze z rodziną. Nie był to jednak zwykły spacer, ale pełne atrakcji wyjście. Korzystając ze sprzyjającej pogody córka byłego premiera wybrała się na przechadzkę, którą rodzina osłodziła sobie pysznymi lodami! Jednak aby jeszcze lepiej spędzić czas Kasia Tusk ze starszą córeczką postanowiła udać się na lodowisko! Cóż to była za atrakcja dla kilkuletniej wnusi Donalda Tuska. Dziewczynka świetnie sobie radziła na lodzie i dosłownie czuła się na łyżwach, jak ryba w wodzie! Najwyraźniej talent do jazdy na lodzie odziedziczyła po mamie, Kasia Tuska jeździła jak profesjonalistka.

Żeby jeszcze milej upłyną córeczce czas na lodzie i nauka, Kasia wypożyczyła dla dziecka słodkiego pingwinka, czyli specjalny chodzik, który pomaga najmłodszym w nauce jazdy na łyżwach. Dzięki niemu dzieci pewniej i stabilniej czują się na lodzie, a chodzik wyposażony w wygodne uchwyty po obu stronach pozwala najmłodszym na samodzielną jazdę. Kto wie, może w przyszłości córeczka Kasi będzie mistrzynią w jeździe na lodzie? Wszak wiadomo, że najlepiej uczyć dzieci tej sztuki od najmłodszych lat. Zobaczcie sami, jak Kasia Tusk i jej córeczka szalały na lodzie: 

Sonda
Umiesz jeździć na łyżwach?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol

Czego naprawdę potrzebują nasze dzieci? Czy dajemy im wszystko... oprócz miłości?

Posłuchaj rozmowy o ratowaniu więzi rodzica z dzieckiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają