Tak Polacy kłócą się o politykę

i

Autor: KOMENTERY/SE.pl Tak Polacy kłócą się o politykę

Komentery. Najlepsze fragmenty: Kurdupel z rozpiętym rozporkiem i rudy cwel. Tak Polacy kłócą się o politykę

2022-06-30 19:27

Wyzwiska, bluzgi, plucie, niemal rękoczyny. Pytania o bieżącą sytuację polityczno-ekonomiczną, w programie "Komentery" pokazują jak głębokie podziały są w naszym społeczeństwie. Ścierają się przede wszystkim zwolennicy polityki partii rządzącej i głównej partii opozycyjnej. "Kurdupel z rozpiętym rozporkiem i rudy cwel" - padają słowa na polskich ulicach. Tak Polacy kłócą się o politykę. Przedstawiamy najlepsze fragmenty programu naszego dziennikarza Adama Federa. To trzeba zobaczyć!

Jarosław Kaczyński przebił Napoleona!

Co tam się działo!? Było naprawdę gorąco! Obejrzyjcie najlepsze fragmenty Komentery Adama Federa ! To trzeba zobaczyć! Materiał wideo znajdziecie w tym tekście.

"Nie ma większego! Kaczyński jest takim wielkim strategiem, że przebił Napoleona!", zakrzyknęła kobieta, którą Adam Feder spotkał na targu w Sochaczewie. "Kaczyńskiemu powinni pomnik postawić", dodał mężczyzna, który przysłuchiwał się rozmowie. "Jak wróci Tusk, to wróci niewolnictwo!", straszył mężczyzna, który handluje warzywami nieopodal Ronda Wiatraczna w Warszawie.

" W tym PO są komuniści!", wypalił emeryt i pokłócił się ze spacerowiczką, która zadeklarowała, że będzie głosować na Donalda Tuska. "Żeby Rockefeller przejął rządy po PiS, który rozpier***ł gospodarkę, to w Polsce i tak nie będzie dobrze,"

Polacy domagają się waloryzacji 500 plus

-Żeby ten PiS zdechł, mówi przechodząca kobieta. - Jak ktoś narzeka na PiS to niech proszę nie brać pieniędzy - włącza się starszy mężczyzna. Kobieta przechodząca puka się w czoło. Ja cie puknę ku... komunistko- mówi inny.

Adam Feder pytał też Polaków o ile powinna być zwaloryzowane świadczenie 500 plus, w czasach galopującej drożyzny? 700 ? 750? A Może 1000 plus?

"PiS powinien dać 10 tysięcy plus na jedno dziecko!", jasno sprecyzowała swoje oczekiwania kobieta. "A dlaczego nie? A co dziecko jest winne?!", dodała podirytowana drożyzną w sklepac - usłyszał nasz reporter. 

Kurdupel z rozpiętym rozporkiem i rudy cw***Tak Polacy kłócą się o politykę Komentery. Najlepsze fragmenty

14-te emerytury  niech sobie w du... wsadzą!

 Pytani o drożyznę część obwiniała partię rządzącą inni bronili swoich faworytów. Większego pierdolnika nie było jak dzisiaj jest - mówi starsza kobieta, jej słowa spotykają się z gromkim aplauzem, pytani byli również jak radzą sobie emeryci w czasach drożyzny, Adam Feder usłyszał:

-PiS sobie radzi i jego poplecznicy. Jak sobie mogę radzić 36 lat przepracowałam i człowiek pieniędzy nie ma! Ja mam 1400 emerytury -wykrzykuje wzburzona emerytka. Pytana o 14 emeryturę, odpowiedziała: Niech w du... se wsadzą ! Ja już głoduje na raty rachunki placę. Popier...i ci  ludzie wybrali bandytów i łobuzów ciemnogród!  -dodaje.

Sonda
Czy chcesz nowej debaty Tusk-Kaczyński przed przyszłorocznymi wyborami?
Nasi Partnerzy polecają