Władysław Kosiniak-Kamysz

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Władysław Kosiniak-Kamysz

Zdjęcie zachwyca internautów

Kosiniak-Kamysz harcuje z córeczkami na śniegu. Urocze!

2023-12-04 10:28

Przewodniczący PSL Władysław Kosiniak-Kamysz ma za sobą czas intensywnej kampanii wyborczej, a przed sobą jeszcze więcej wyzwań w nowym rządzie. Z pewnością nie może narzekać na niedobór zadań! Mimo to znalazł czas, by spędzić czas ze swoimi dziećmi. Piękny obrazek!

Władysław Kosiniak-Kamysz ostatnio często zabiera głos w mediach. Mówił między innymi o byciu premierem czy aferze wiatrakowej. Trzeba przyznać, że to bardzo gorący czas w polskiej polityce, a przewodniczący PSL może objąć ważne stanowisko w rządzie Donalda Tuska. Nie cichną pogłoski, jakoby miał zostać nowym ministrem obrony narodowej i wicepremierem. Na razie jednak trzeba poczekać na oficjalne informacje.

W oczekiwaniu na rozwój wydarzeń Władysław Kosiniak-Kamysz postanowił odpocząć nieco od pracy i poświęcić się swoim najbliższym. Skorzystał z obfitych opadów śniegu, jakie wystąpiły w ostatnich dniach w wielu rejonach Polski, bawiąc się ze swoimi córkami. Mała Zofia i Róża ciepło ubrane od stóp do głów radośnie rzucały śniegiem. Szczęśliwy tata w niczym im nie ustępował!

Cała rodzina spędziła miły czas w ogrodzie, gdzie widać także domek dla dzieci, z którego zapewne będą korzystać w lecie. Zdjęcie roześmianego Władysława Kosiniaka-Kamysza i jego córek udostępnione na Instagramie jest wprost urocze!

„Normalna, fajna rodzinka, bez ochrony 50 policjantów”; „Wspaniały tata, piękna fotka”; „Jest radość”; „Cudownie, że dzieci cieszą się z zimy, śniegu”; „Cudowna radość bije z tego zdjęcia”; „Fajny tata i fajne córeczko”; „Najlepsze konsumentki radości z zabawy w śniegu. Piękne dziewczynki z fajnym tatą” – czytamy w komentarzach.

Quiz. Co wiesz o Polskim Stronnictwie Ludowym? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 12
Historia PSL sięga:
Express Biedrzyckiej - Mirosław SUCHOŃ